“Подаруй 5$ – врятуй ЖИТТЯ”. На лікування сторожинчанки Єви Іленчук залишилося зібрати трохи більше 20 тис. доларів

18 вересня волонтери ініціювали благодійний збір коштів “Подаруй 5$ – врятуй ЖИТТЯ” на лікування сторожинчанки Єви Іленчук.

Нагадуємо, діагноз 7-місячної сторожинчанки Єви – імунодефіцит, рідкісний, тяжкий комбінований (Т+/-В+NK). Імунна система взагалі не працює. Будь-який вірус може стати фатальним для життя малечі. Це надзвичайно рідкісне захворювання. У світі діагностували лише 6 випадків цієї важкої хвороби, але вона виліковна. Для того, щоб дівчинка одужала, необхідна термінова операція. Ціна життя – 110 000 доларів.

Одна з волонтерів, Ольга Євдокименко, розповідає про мету акції “Подаруй 5$”: “Дорогі друзі, ми разом зробили вже дуже багато для порятунку Євочки, але нам в жодному разі не можна покладати рук, адже необхідно зібрати ще більше 20 000 доларів! Тільки тоді клініка прооперує нашу дівчинку! Зараз всі ідеї та ініціативи на вагу золота!

У мене виникла ідея, яка, я маю величезну надію, стане ще одним кроком для порятунку дитини. Друзі, якщо 4000 людей перерахує по 5 доларів (це лише 145 грн), ми зберемо повну суму на лікування Євочки!

Я знаю, що кожен з нас вже допомагав коштами, хтось перераховував чи передавав батькам дівчинки суттєві та значні суми, але прошу вас, допоможіть ще раз!

Це буде наш останній ривочок по збору коштів, а Євочка нас не підведе! Дівчинці необхідна наша допомога! Від серця до серця ми разом врятуємо ЖИТТЯ маленького Янгола!”.

Не забувайте, будь ласка, публікувати в коментарях у нас на сайті, або в групі у Вайбері чи в соціальних мережах на своїх сторінках фото чеку чи скріншот перерахованих вами 5$.

Якщо раніше ми перераховували гроші не кажучи нікому, сокровенно, то зараз нам потрібно показати свій приклад і доєднати якомога більше людей. Щиро віримо – ми зможемо! 

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ