TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

У Сторожинці провели змагання з дартсу “Золотий дротик – 2018”

Вчора, 30 вересня 2018 року, в приміщенні спортивного залу ВФСТ “Колос” в Сторожинці  відбулись районні змагання з дартсу “Золотий дротик – 2018”, які провела районна організація Союзу організацій інвалідів України.

Особливістю змагань було те, що переможець визначався не за кількістю очок, набраних з однієї загальної спроби, а за кількістю перемог, отриманих в особистих партіях – кожний з кожним.

Такий принцип проведення змагань виключає елемент випадковості і кожний учасник в повній мірі може проявити свою майстерність.

Переможцями у чоловіків стали Михайло Боднарюк і у чоловіків на візках Андрій Перчик. У жінок – Флорентина Прокопюк і Наталія Голуб у жінок на візках.

Запропонований формат був дещо експериментальний, але, враховуючи відгуки учасників, планується зробити такі змагання традиційними.

Категорія: Спорт
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ