В четвер, 4 жовтня 2018 року, проводилися роботи по відновленню покриття вулиці Сторожинецької в селі Нові Бросківці.
На проїжджу частину, яка була в дуже поганому стані, завезли піщано-гравійну суміш та виконали профілювання грейдером.
Мешканці вулиці висловлюють подяку за допомогу та сприяння у проведенні робіт начальнику КП “КарпЕко-2010” Григорію Карпу, начальнику відділу містобудування та архітектури міської ради Віталію Гринчуку, голові Сторожинецької громади Миколі Карлійчуку.