TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

В Сторожинці відбулися урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства

Традиційно, третя неділя листопада відзначається в Україні як День працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України.

Вчора, 19 листопада, у приміщенні “Юності Підгір’я” відбулися урочистості з нагоди цього свята. Аграріїв району привітали голова Сторожинецької РДА, голова Сторожинецької Районної ради, голова Сторожинецької ОТГ, які нагородили почесними грамотами працівників та керівників аграрних підприємств сторожинецького району та керівників особистих селянських господарств.

Також із вітаннями виступили заступник голови чернівецької ОДА Мирослав Савчук та заступник директора департаменту, начальник управління агропромислового виробництва Богдан Бойчук.

З концертною програмою всіх присутніх вітали Богдан Фуштей – лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів, актори народного аматорського театру та театру мініатюр РБНК Тетяна Кокошина та Віталій Паламарчук, із авторською піснею виступили Степан Білавчук, Олеся Флорескул та Василь Андрійчук, Вероніка Штефюк та народний оркестр народних інструментів РБНК. 

Категорія: Відео Новини району
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ