TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Наші краяни взяли участь у семінарі “Роль народних ремесел в психологічній і фізичній реабілітації людей з інвалідністю”

Вчора, 22 листопада 2018 року, члени районної організації Союзу організацій інвалідів України взяли участь в областному методично-практичному семінарі “Роль народних ремесел в психологічній і фізичній реабілітації людей з інвалідністю”, який проходив в селі Реваківці Кіцманського району на базі культурно-мистецького центру “Буковинська Троя” і був організований обласною організацією СОІУ.

Учасники семінару ознайомились з виставкою-музеєм родини заслужених майстрів народної творчості України Дарії Стасюк та Діани Новак, які займаються художньою вишивкою, бісеронанизуванням, бісерним ткацтвом.

Майстрині не тільки ознайомили з своїми роботами, а і надали практичні поради, розповіли цікаві факти з історії української вишивки. Також учасники побували в музеї космосу імені Л. Каденюка, де ознайомились з експозицією і прослухали лекцію по історії української космонавтики.

Цікавою була і лекція в музеї Трипільскої культури, де учасники семінару побачили унікальні знахідки, знайдені під час розкопок, яким біля семи тисяч років.

Також на території центру “Буковинська троя” розводять коней для проведення терапії, психологічної реабілітації дітей і дорослих з психічними хворобами і розладами. Так, влітку відбувся захід для дітей з синдромом Дауна і аутизмом.

Як відмічають організатори, терапія за допомогою коней дає непоганий результат і має гарну перспективу розвитку.

На останок учасники семінару обмінялись думками з практичного застосування народних ремесел в реабілітації людей з інвалідністю і висловили побажання, щоб такі семінари були на регулярній основі. 

Джерело: Сторожинецька районна організація СОІУ

Категорія: Суспільство
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ