TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Реконструкція міського сміттєзвалища

main

В Сторожинці продовжується реалізація проекту транскордонного співробітництва Україна-Румунія-Молдова MISETC 1654 “Транскордонний інструмент управління твердими побутовими відходами в сільській місцевості”.

Сміттєзвалище

В рамках цього проекту за кошти ЕС та співфінансування Сторожинецької районної ради проводяться роботи по будівництву третьої касети на міському полігоні ТПВ (твердих побутових відходів).

2

Цей проект передбачає роздільне збирання сміття, яке буде пресуватися спеціальним обладнанням. Також в рамках цього проекту передбачена закупівля нового сміттєвозу та контейнерів для сміття.

4

В Сторожинецькій міській раді розповіли, що зараз готується площадка під сміттєву касету, яку планують завершити в вересні 2015 року.

Категорія: Новини міста
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ