У “Юності Підгір’я” для вихованців Сторожинецького інклюзивно-ресурсного центру провели дитяче свято

Головна мета діяльності Сторожинецького інклюзивно-ресурсного центру – допомагати дітям отримати якісну освіту та жити повноцінним і цікавим суспільним життям.

Працівники установи вчать своїй вихованців ввічливому спілкуванню з ровесниками, батьками та дорослими, прагнуть розширити кругозір, збагатити словниковий запас дітей, розкрити перевагу добра над злом, грубістю та байдужістю, вчать діток бачити і проявляти милосердя, розвивають пам’ять дітей за допомогою прислів’їв, приказок, казок.

Педагоги застосовують різні форми і методи у своїй роботі для того, щоб привити діткам навички виразної мови та культурної поведінки, а також виховати цінні якості людини. 

Багато добрих гарних справ зроблено працівниками центру, проведено чимало різнопланових масових заходів.

“Мені, як директору цієї установи, тепліше стає не душі, коли я бачу, як світяться радістю і цікавістю оченята наших вихованців та їх батьків, – розповідає директор Сторожинецького інклюзивно-ресурсного центру Тамара Чернявська. – 16 січня у рамках тісної співпраці з ЦДЮТ міста Чернівці, ми організували для діток нашого району свято. У переддень закінчення канікул, новорічно-різдвяна казка, яку подивились наші дітки, була дуже доречною. На святі були присутні в.о. начальника відділу освіти Стрілецький Я.Г., який щиро привітав наших діток та батьків зі святом, голова профспілки працівників освіти Олійник В.І., вчителі, вихователі загальношкільних та дошкільних закладів освіти району та батьки.

Я хочу щиро подякувати за допомогу в організації цього заходу міському голові Карлійчуку М.М., першому заступнику міського голови Брижаку П.М., секретарю міської ради Матейчуку І.Г. директору Сторожинецького ЦДЮТ Корчинській І.О., в.о. начальника відділу освіти Стрілецькому Я.Г.

Велике спасибі вам за ту підтримку (і фінансову теж), яку ви завжди надаєте нашому закладу в організації різних заходів.

А особлива подяка нашим гостям – директору ЦДЮТ міста Чернівці Корнецькій Ірині Миколаївні. Приємно, що наші зусилля відгукуються добрим словом батьків наших вихованців.

Адже ми працюємо задля щасливого промінчика в очах діток з особливими освітніми потребами!”

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ