TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

«І обнялися береги одного, вічного народу». У Костинцях провели захід до Дня Соборності

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Йому передувало підписання 22 січня 1918 року Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою.

Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. Процес об’єднання України завершився 22 січня 1919 року.

До цієї дати працівниками культури  в Костинецькому старостинському окрузі було проведено інформаційну годину «І обнялися береги одного, вічного народу». Свято відкрив в. о. старости села Божескул  Віктор Іванович та надав слово вчителю історії Масіян Світлані Ксенофонтівні, яка розповіла  про історію Соборності України, про її утворення.

Працівниками бібліотеки було проведено бібліографічний огляд  «Ми – єдиний народ сьогодні, завтра». Наймолодші учасники, вихованці ДНЗ “Горянка” розказали  вірші про Україну, учасники художньої самодіяльності  Будинку культури Мунтян Кароліна, Поленчук Мая, Савка Анастасія виконали пісні про Україну.

Категорія: Культура
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ