TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

У Старій Жадові провели годину пам’яті “Небесна Сотня – Герої нашого часу”

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. У Старожадівській ЗОШ І-ІІ ст. колективом спільно з працівниками культури було організовано і проведено захід “Небесна Сотня – Герої нашого часу”. На заході зібралися для того, щоб пом’янути й вшанувати Небесну Сотню, адже їхній вчинок – то велика жертовна любов.

Присутні дізналися про події останніх місяців 2013 і початку 2014 року, що перетворилися на справжню національну стихію, в якій передався найтонший подих душі нашого народу і пробудилася приспана роками національна свідомість людей.

Всі присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні, що полягли в Києві на Майдані. Директор Старожадівської ЗОШ І-ІІ ст.Шемберко Світлана Іллівна, вчитель початкових класів Глибіцька Валентина Іванівна, вчитель географії Гуменюк Оксана Іллівна, бібліотекар шкільної бібліотеки Солонинко Світлана Василівна,бібліотекар Берсан Романія Романівна та зав.клубом Пуюл Віктор Григорович провели огляд літератури «Небесна Сотня – Герої нашого часу».

Категорія: Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ