TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

У Старій Жадові відбувся дитячий святковий концерт “Жінка – найчарівніше творіння Землі!”

Лагідні промені сонця. Несмілий передзвін краплинок і струмочків. Перші квіти. Разом з цими характерними ознаками весни приходить до нас і перше весняне свято – Міжнародний жіночий день. Це один із самих світлих, всенародних свят, зігріте любов’ю і вдячністю до жінки-матері, трудівниці. В житті нашої планети є події і дати, які відзначає все прогресивне людство. Серед них – 8 Березня. Це радісне, весняне свято бажаним гостем входить в кожний дім.

Жінка – це восьме диво світу, муза, яка протягом віків надихає чоловіків на звитяжні вчинки.

І саме нещодавно у Народному домі села Стара Жадова для чарівних жадівчанок був організований святковий концерт «Жінка – найчарівніше творіння Землі!». Саме завдяки Жінці світ наповнюється любов’ю, добром та надією.

У заході приймали участь вихованці Старожадівського НВК , вихованці ДНЗ «Ромашка», учні школи, хореографічний колектив “Жадівські барви”, а також Зінін Михайло та Доскалюк Мар’яна.

Організатори висловлюють велику вдячність всім учасникам свята.

Категорія: Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ