У ЦДЮТ говорили про виховання патріотичних почуттів гуртківців засобами вокально-інструментального мистецтва

З метою вивчення та поширення досвіду роботи керівників гуртків вокально-інструментального жанру, днями в ЦЕВ «Юність Підгір’я» відбувся семінар-практикум на тему «Виховання патріотичних почуттів гуртківців засобами вокально-інструментального мистецтва». У семінарі взяли участь керівники гуртків художньо-естетичного напряму ЦДЮТ.

З вітальними словами до учасників семінару звернулася методист художньо-естетичного напряму, Іліка Л.В., яка розповіла як реалізується патріотичне виховання на заняттях гуртків художньо-естетичного напряму.

В ході семінару були проведені відкрите заняття гуртка «Ансамбль народних інструментів» (керівник Фіріч А.І.) та разом з гуртківцями показали індивідуальну роботу на заняттях ансамблю народних інструментів, наступність у навчально-виховному процесі; нетрадиційне заняття–концерт пройшло на сцені «Юність Підгір’я» за участю вихованців гуртка «ВІА» (керівник Булавін Л.Л.).

Учасники семінару мали можливість поспілкуватися та поділитися власним досвідом роботи, обговорити нагальні питання підвищення ефективності гурткової роботи.

Джерело: методист художньо-естетичного напряму ЦДЮТ Л. Іліка

Категорія: Культура
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

 

АРХІВ