TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Сторожинчани знову відправили гуманітарний вантаж для добровольців на Сході України

Днями зі Сторожинця на Схід України в черговий раз виїхав настоятель храму Всіх Святих Української землі отець Іван Гопко.

“У черговий раз вирушили з допомогою нашим воїнам на Схід. Цього разу поїхали до добровольчих підрозділів – 8-й батальйон “Аратта” і до добровольців в Широкине, – розповідає отець Іван. – Повезли електронну техніку, продукти і смаколики для потреб добровольців.

Дорога дуже тяжка, з вибоїнами. Дорогою часто пошкоджували колеса на автомобілі”

“З кожним разом стає все важче допомагати нашим бійцям на фронті – не лише через труднощі зі збором коштів, але й через труднощі по дорозі. Людям важко через економічну скруту, фінансові можливості обмежені, – продовжує отець Іван. – Дякуючи нашим заробітчанам, місцевим меценатам, простим сторожинчанам, які відгукуються на потреби наших військових і віддають ледь не останню копійку, ми допомагаємо нашим воякам, які боронять Україну на Сході.”

Категорія: АТО Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ