Результати спартакіади серед команд учнів навчальних закладів району

У квітні читачі ознайомились з результатами районної спартакіади серед збірних команд школярів ОТГ з чотирьох видів спорту.

Сьогодні наводимо підсумки спартакіади району серед команд учнів ЗЗСО (закладів загальної середньої освіти), або ЗНЗ (загальноосвітніх навчальних закладів) І-ІІІ ступенів.

Мета проведення спартакіади – залучення якнайбільшої кількості учнів загальноосвітніх шкіл до занять фізичною культурою і спортом, підведення підсумків позакласної роботи в районі, а також, відбір кандидатів до збірних команд району з різних видів спорту для участі в обласних змаганнях серед школярів.

Районним змаганням, передували шкільні спартакіади, товариські зустрічі між школами і змагання серед  команд  ДЮСШ, тощо.

У змаганнях районної спартакіади серед учнів ЗНЗ брали участь збірні команди всіх 28-ми ЗЗСО І-ІІІ ступенів. В деяких громадах, змагання з окремих видів спорту спартакіади, проводилися окремо, а потім, команди переможці брали участь в районній спартакіаді. 

В попередніх шкільних змаганнях взяли участь більше чотирьох тисяч учнів.У фінальних  районних змаганнях спартакіади брали участь 2721 учень з 19 видів спорту серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Також, проводилися змагання з чотирьох видів спорту, які не входять в залік районної спартакіади, в яких взяли участь 577 учнів ЗОШ району.

За  результатами районної спартакіади команд учнів ЗНЗ І-ІІІ ступенів, перше місце посіла збірна команда Опорного закладу Сторожинецького ліцею (переможці районних змагань з баскетболу 3х3 серед команд дівчат 10-11 та 7-9 класів та серед команд юнаків 7-9 класів, з легкоатлетичного чотириборства учнів 6-7 класів, з легкоатлетичного кросу, з фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави» та змагань дитячих спортивних ігор «Старти надій»).

Друге місце за командою Сторожинецької районної гімназії (переможці районних змагань з шахів, з легкоатлетичного чотириборства учнів 8-9 класів та з баскетболу 3х3 серед команд юнаків 10-11 та 7-9 класів).

На третьому місці, збірна команда школярів Сторожинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (переможці районних змагань з легкої атлетики).

А на останніх позиціях спартакіади загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів: Кам’янська та Верхньопетрівецька №2, які брали участь тільки в одному виді спорту. Адміністраціям цих закладів можна рекомендувати звернути увагу на позакласну роботу вчителів фізичного виховання.

Також наводимо показники участі у районній спартакіаді впродовж  останніх 5 та 10 років.

Джерело: Директор Сторожинецької ДЮСШ С.І. Москалюк

Категорія: Спорт
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ