TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

З початком літніх канікул подбайте про ID-картку для дитини

Сторожинецький районний відділ Управління Державної міграційної служби наголошує, що з початком літніх канікул традиційно зростає кількість замовлень на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон для дітей. Але особам від 14 років для цього необхідний паспорт громадянина України. Відсутність паспорта у вигляді ID-картки може стати причиною відтермінування або й навіть скасування поїздки.

Тож нагадуємо батькам, що термін оформлення паспорта громадянина України складає 20 робочих днів, адміністративна послуга є безоплатною, для її отримання необхідно звертатися до підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації.

Щоби оформити неповнолітній особі паспорт громадянина України для виїзду за кордон, необхідно надати наступні документи:

  • свідоцтво про народження/для 14-річних – паспорт громадянина України;
  • паспорт громадянина України одного з батьків;
  • фото розміром 10х15 для дітей до 4 років (неповнолітніх до 12 років рекомендовано фотографувати у підрозділах міграційної служби);
  • квитанцію про оплату адміністративної послуги.

Строк оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон складає 7 та 20 робочих днів у терміновому та звичайному режимі.

Нагадуємо також, що від 1 липня поточного року зросте вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Тож подбайте заздалегідь про своєчасне документування своїх дітей, щоби жодні несподіванки не могли зіпсувати їм літній відпочинок.

Джерело: Сторожинецький районний відділ Управління Державної міграційної служби

Категорія: Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ