TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

З початком літніх канікул подбайте про ID-картку для дитини

Сторожинецький районний відділ Управління Державної міграційної служби наголошує, що з початком літніх канікул традиційно зростає кількість замовлень на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон для дітей. Але особам від 14 років для цього необхідний паспорт громадянина України. Відсутність паспорта у вигляді ID-картки може стати причиною відтермінування або й навіть скасування поїздки.

Тож нагадуємо батькам, що термін оформлення паспорта громадянина України складає 20 робочих днів, адміністративна послуга є безоплатною, для її отримання необхідно звертатися до підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації.

Щоби оформити неповнолітній особі паспорт громадянина України для виїзду за кордон, необхідно надати наступні документи:

  • свідоцтво про народження/для 14-річних – паспорт громадянина України;
  • паспорт громадянина України одного з батьків;
  • фото розміром 10х15 для дітей до 4 років (неповнолітніх до 12 років рекомендовано фотографувати у підрозділах міграційної служби);
  • квитанцію про оплату адміністративної послуги.

Строк оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон складає 7 та 20 робочих днів у терміновому та звичайному режимі.

Нагадуємо також, що від 1 липня поточного року зросте вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Тож подбайте заздалегідь про своєчасне документування своїх дітей, щоби жодні несподіванки не могли зіпсувати їм літній відпочинок.

Джерело: Сторожинецький районний відділ Управління Державної міграційної служби

Читайте також:  У Сторожинецькому РВ завершено карантин та у повному обсязі відновлено прийом громадян
Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

Viber: 066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ