Сторожинецький Центр зайнятості запрошує роботодавців долучитися до анкетування

Для проведення поглибленого вивчення перспектив розвитку регіонального ринку праці на підставі даних роботодавців, прогнозування локального ринку праці, складання перспективної потреби в працівниках у професійному розрізі Державною службою зайнятості запроваджено анкетування роботодавців про потребу в працівниках на 2020 рік.

Сторожинецька районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості запрошує всіх роботодавців району долучитися до анкетування.

Заповнити анкети можна у «Персональному кабінеті» на Інтернет-ресурсі Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» у розділі «Опитування». 

Щоб отримати доступ до власного електронного кабінету, Вам потрібно зареєструйтесь на сайті ДСЗ за адресою: https://www.dcz.gov.ua/cabinet, або звернутись до свого особистого консультанта в Сторожинецькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості для отримання логіну і паролю за адресою:  м. Сторожинець, вул. Чернівецька, 82Б чи за телефонами: 2-20-76;  2-30-08.

Результати анкетування оброблятимуться фахівцями Державної служби зайнятості та будуть використані при розробці прогнозу потреби у працівниках на 2020 рік.

Також, з метою покращення обслуговування населення, Державна служба зайнятості (Центральний апарат) запроваджує опитування роботодавців щодо задоволеності надання послуг державною службою зайнятості. Анкета для заповнення роботодавцями розміщена на головній сторінці сайту державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» www.dcz.gov.ua під активною кнопкою «Опитувальник роботодавцям», а також у рубриці «Роботодавцям».

Категорія: Економіка
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ