TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Сторожинчани взяли участь у XXVIII Міжнародному фольклорному фестивалі “Арканул” в Румунії

Минулими вихідними у румунському місті Радівці проходив XXVIII Міжнародний фольклорний фестиваль “Арканул”. 

Серед учасників були 12 колективів з Туреччини, Чехії, Сербії, Словаччини, Молдови, Румунії, Болгарії. Ансамбль пісні і танцю “Берегиня” (художній керівник Аліна Побіжан, хореограф Інна Хмурич) представляли Сторожинецьку громаду і були єдиними представниками з України.

Великим успіхом користувалися тріо у складі Галини Сушинської, Анастасії Геви та Аліни Побіжан, хореографічні композиції у виконанні Олесі Флорескул та Павла Берника.

Колектив «Берегиня» висловлює подяку директору фестивалю Овідіу Фока за запрошення і незабутні враження; керівництву Сторожинецької міської ради, членам офіційної делегації; ПП Урсуляну І.М., Кривку І.М., Кікені Е.О. та директору Буденецького заводу мінеральних вод Моргану Д.І. за можливість представляти культуру Сторожинецької громади на міжнародній сцені.

Категорія: Культура
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ