TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

“Єдина країна – рідна Україна!” У Старій Жадові відбувся святковий концерт до Дня Незалежності та Дня Прапора

“Єдина країна – рідна Україна!” – під таким гаслом в Старій Жадові відбувся святковий концерт до Дня Державного Прапора та до Дня Незалежності України.

У заході взяли участь ансамбль “Жадівчанка”, Савчук Ілля Петрович, вихованці Старожадівського НВК під керівництвом Василинюк Каріни, Зінін Михайло, Савчук Тетяна, Кір’як Дмитро та дитячий ансамбль “Щирі українці”, а також почесні козаки села – Мотрюк Богдан, Яровий Микола та Танасійчук Андрій.

Бібліотекарі організувати книжкову виставку «Могутня ріка нашої історії», на якій була представлена історична, документальна, науково-пізнавальна, довідкова література про нашу батьківщину, її багатовікову історію, своєрідну культуру, походження українців, тернистий шлях державотворення, національну символіку, народні традиції, сьогодення.

Мета книжкової виставки – донести до читача цікаву і різноманітну інформацію про минуле і сучасне України, сприяти підтримці у юних серцях патріотичного духу і національної свідомості.

Організатори висловлюють велику вдячність учасникам свята та Кисилиці Віталію, який подарував всім діткам солодкі подарунки . 

Категорія: Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ