Для учнів Чудейського шкільного лісництва Сторожинецький лісгосп організував лісову екскурсію

Тиждень з 9 по 15 вересня 2019 року Економічна комісієя ООН у Європі спільно з Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН проголосили Європейським тижнем лісу.

Рішення про запровадження щорічного Європейського тижня лісу було прийнято ще в 2007 році під час 5-ї Міністерської конференції із захисту лісів Європи. Тоді керівники 46-ти лісових відомств різних країн, серед яких були й представники України, підтримали угоду про проведення заходу. 

Цими днями в м. Рованіємі (Фінляндська Республіка) відбудеться засідання спільної сесії Комітету по лісу та лісовій галузі Європейської економічної комісії ООН та Європейської лісової комісії ФАО. Участь у роботі зазначеної сесії візьме й делегація від Держлісагентства України.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Основне послання Європейського тижня лісу: «Ліси Європи процвітають – зроби розумний вибір і використовуй їх відповідально».

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

У всій Європі проходитимуть різноманітні акції, головна мета яких – поширювати інформацію про важливість лісу, його вагомий внесок в економічний, екологічний та соціальний розвиток країни, залучати громадськість до суспільного діалогу щодо проблем «зелених легенів» нашої планети.

З огляду на вищезазначене та з нагоди професійного свята «Дня працівника лісового господарства», працівники ДП «Сторожинецьке лісове господарство» провели екскурсію лісовими масивами Чудейського лісництва з теоретичним і практичним навчанням основам лісознавства та лісових культур і насінництва для учнів Чудейської ЗОШ №1, які є гуртківцями «Екологічного патруля» та членами Чудейського учнівського лісництва.

Юні екологи та лісознавці ознайомились з повним виробничим циклом лісогосподарських робіт, етапи якого чітко відображені на стендах нещодавно встановленого куточка «Юного лісівника». Дуже зацікавила учнів ділянка експериментальних лісових культур із хвойних інтродукованих видів з північної Америки. 

Від підприємства брали участь у заході головний лісничий Василь Романюк, майстер лісу Штефан Мікайлу та автор цих рядків.

Лісівники щиро подякували директору і багаторічному керівнику Чудейського шкільного лісництва Раду Мануїловичу Петрашеску за роботу всього колективу його школи у вихованні майбутніх лісоводів і просто небайдужих до природи молодих людей.

Джерело: інженер лісових культур ДП «Сторожинецьке ЛГ» Вадим Яковишин

Категорія: Новини району
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ