TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
ЄВРОНАФТА

У РБНК відзначили грамотами і подяками лісівників Сторожинецького лісгоспу

Своє професійне свято – День працівника лісу – лісівники Сторожинеччини відмітили разом зі своїми колегами з усієї Буковини урочистостями, які відбулися днями в Сторожинецькому районному будинку національних культур. 

З вітальним словом до працівників та ветеранів лісового господарства краю, з побажаннями добра, успіхів у роботі усім, хто охороняє і примножує лісові багатства Буковини, виступили представники обласної і районної влади, громадських організацій, галузевого обласного управління.  

Професійні, виробничі  здобутки працівників ДП «Сторожинецьке ЛГ» були відмічені почесними грамотами та подяками за високу професійну майстерність, вагомий внесок у відновлення, збереження, охорону лісів Буковини та з нагоди Дня працівника лісу.

Почесною грамотою Державного агентства лісових ресурсів України нагороджені:

  • Георгіян Василь Дмитрович – майстер лісу Іжівського лісництва, 
  • Мокренюк Володимир Анатолійович – водій Чудейського транспортного цеху.

Грамотою Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства нагороджені:

  • Антонюк Вячеслав Миколайович – чокерівник Банилівського лісництва 
  • Грижук Анатолій Миколайович – оператор котельні СДОЦ 
  • Істратій Костянтин Петрович – лісоруб Лаурського лісництва
  • Костинюк Михайло Васильович – лісоруб VІ р. В.Петрівецького лісництва
  • Мікайлу Георгій Костянтинович – майстер лісу Чудейського лісництва
  • Остафійчук Тетяна Іллівна – провідний інженер з підготовки виробництва
  • Самушко Андрій Васильович – старший майстер спецланки 
  • Славік Андрій Васильович – лісоруб Іжівського лісництва
  • Фештрига Руслана Валеріївна – інспектор з кадрів та військового обліку
  • Чепига Анатолій Костянтинович – працівник СДОЦ. 

Подяку Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства отримали:

  • Бойчук Дмитро Іванович – водій Чудейського транспортного цеху 
  • Гусєв Роман Андрійович – майстер лісу Красноїльського лісництва
  • Істратій Тодор Захарович – заточувальник КДОЦ 
  • Калинюк Антоніна Дмитрівна – бухгалтер Жадівського лісництва
  • Карлечук Марін Ілліч – ст.майстер лісу Буденецького лісництва
  • Кудрявцев Андрій Юрійович – лісоруб Гільчанського лісництва
  • Одинський Олег Степанович – начальник відділу збуту 
  • Рибак Олександр Михайлович – старший майстер спецланки 
  • Труш Андрій Володимирович – майстер лісу Сторожинецького лісництва.
Читайте також:  Залізнична станція "Межиріччя" відновила свою роботу

Грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені:

  • Бурла Костянтин Аркадійович – учень рамника Чудейського НС 
  • Демчук Юрій Іванович – провідний інженер лісового господарства 
  • Леонтій Віталій Корнілович – тракторист Сторожинецького ДОЦ 
  • Нікорич Віорел Васильович – тракторист В.Петрівецького лісництва.

Подяку голови Чернівецької обласної державної адміністрації отримали:

  • Іліка Артур Станіславович – трелювальник Сторожинецького лісництва
  • Лазоренко Іван Васильович – провідний інженер з охорони праці 
  • Микайлу Василь Георгійович – тракторист Чудейського лісництва
  • Морараш Роман Георгійович – лісничий Гільчанського лісництва.

Почесною грамотою Чернівецької обласної ради нагороджені:

  • Богатир Дмитро Миколайович – лісоруб Vр. В.Петрівецького лісництва
  • Демидюк Василь Ілліч – лісоруб VІ р. Жадівського лісництва
  • Іліуц Дмитро Іванович – тракторист Іжівського лісництва
  • Пилипюк Дмитро Валерійович – Чокерівник Банилівського лісництва
  • Пожога Іван Георгійович – майстер лісу Буденецького лісництва

Почесною грамотою Сторожинецької райдержадміністрації та Сторожинецької районної ради нагороджені:

  • Токарюк Борис Ілліч – лісничий Чудейського лісництва
  • Мартинюк Георгій Михайлович – майстер лісу Банилівського лісництва 
  • Вечеркович Володимир Вікторович – лісничий Лаурського лісництва
  • Іпатов Ігор Дмитрович – інженер з програмного забезпечення 
  • Істратій Василь Ілліч – головний механік 
  • Бружа Микола Георгійович – старший майстер ЧНС
  • Чокалюк Степан Степанович – лісоруб Жадівського лісництва
  • Королюк Станіслав Деонізійович – трелювальник Сторожинецького лісництва
  • Червоняк Юрій Теофілович – єгер Гільчанського лісництва лісництва
  • Тарица Раду Васильович – Лісоруб ІІІ р. В.Петрівецького лісництва
  • Паладій Ілля Васильович – помічник лісничого Буденецького лісництва
  • Ігнат Георгій Істратійович – лісоруб ІІІ р. Красноїльського лісництва
  • Георгіян Ілля Дмитрович – майстер лісу Іжівського лісництва
  • Черней Андрій Олексійович – помічник лісничого.  

Джерело: ДП «Сторожинецьке ЛГ»

Категорія: Новини району
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

099 632 72 17
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

 

АРХІВ