TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Учні Сторожинецької художньої школи взяли участь у мистецькому пленері “Осінь у Вижниці – 2019”

Нещодавно учні Сторожинецької художньої школи спільно з студентами Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка взяли участь у мистецькому пленері “Осінь у Вижниці – 2019”.

Метою спільного заходу була популяризація і розвиток образотворчого мистецтва, творчих здібностей молоді, пізнання нового, спілкування та обмін досвідом.

Яскраві враження залишила зустріч з Косовичем Віталієм Яковичем, членом Національної спілки художників України, викладачем Вижницької художньої школи та мали чудову нагоду спостерігати за роботою члена спілки художників України, викладача коледжу Володимира Воронюка

Відвідавши будинок художника, учні ознайомились з творчістю митців Вижниччини. Картини, на яких зображені місцеві пейзажі, портрети з яскравим народний колоритом ще довго будуть надихати юних художників. 

Категорія: Культура
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ