Вихованці ЦДЮТ стали переможцями Міжнародних змагань з бально-спортивного танцю “Ukrainian Open Championships 2019”

Спортивно-бальний танець – це неймовірно красиве мистецтво, як користується величезною популярністю в сучасному світі.

19-20 жовтня 2019 року у Києві проходили Міжнародні змагання з бально-спортивного танцю «Ukrainian Open Championships 2019». Серед інших, у заході в яких взяли участь 3 пари, вихованці гуртка «Бальний танець» Сторожинецького ЦДЮТ: Морараш Анна і Черновський Олександр, Біндяк Дмитро і Мотреску Кармелія, Кисельов Руслан і Бурла Софія під керівництвом творчого педагога Іліки В.В., тренера клубу спортивного танцю «Сучасник», судді Всеукраїнської федерації танцювального спорту.

Близько тисячі учасників демонстрували майстерність, ритмічно рухатись в такт музиці. Пластика і витонченість рухів захоплювала і заворожувала. Але у досвідчених суддів змагань свої критерії і свій гострий погляд, вони помічають найменшу неточність.

Наші вихованці вразили їх своїм виконанням, кожна пара в своїй категорії:

• Морараш Анна та Черновський Олександр стали переможцями в категорії «юв 2», зайняли І місце;
  • Біндяк Дмитро і Мотреску Кармелія бронзові призери в категорії «юн 1» латиноамериканської програми;
  • Кисельов Руслан і Бурла Софія змагалися вперше в складній, професійній категорії.

Вітаємо наших переможців та учасників змагань, бажаємо подальших успіхів, творчих злетів та перемог!

Джерело: методист художньо-естетичного напряму ЦДЮТ Людмила Іліка

Категорія: Культура