TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Міська рада почала реорганізацію закладів позашкілля, культури і спорту у громаді

Сьогодні, 31 жовтня 2019 року, відбулася позачергова XXXVII сесія VII скликання Сторожинецької міської ради. На порядку денному було 6 питань та депутатський запит.

Зокрема, депутати проголосували за створення Сторожинецького Центру дитячо-юнацької творчості шляхом злиття ЦДЮТ та ЦЕНТУМ, зменшивши кількість працівників, і внесли зміни у штатні розписи РБНК, ДЮСШ та КТН.

У всіх цих закладах зменшується кількість вакансій, а керівники повинні попередити працівників про вивільнення.

Остаточно процес реорганізації має закінчитися за два місяці, під час яких будуть працювати моніторингові групи і робоча група з реорганізації, після чого на сесії міської ради буде затверджено скориговані штатні розписи і проведено конкурс на посаду директора нового Сторожинецького ЦДЮТ.

Ще одним рішенням було припинено діяльність клубної установи на Майдані (по вул. Хмельницького). Також депутати проголосували за те, щоб до кінця листопада робоча група надала свої пропозиції по оптимізації клубних установ і бібліотек у решті населених пунктів громади.

Категорія: Культура Новини міста
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ