TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

У Старій Жадові відбулася літературно-мистецька година “Дивосвіт любові” з нагоди 60-річчя Анни Дущак

Отак, як спраглий дуже пити хоче,
І як без волі вітрові не жити -
Так я жадаю слід свій залишити.
По ньому, може, стежку хтось протопче....
Анна Дущак

«Дивосвіт любові» – під таким гаслом у бібліотеці №1 села Стара Жадова  відбулася літературно- мистецька година до 60-річчя від Дня народження Буковинської поетеси Анни Дущак.  

Після заходу читачі бібліотеки разом із бібліотекарями відвідали  могилу самої поетеси в селі Тисовець, а також відвідали будинок, де проживала Анна Кирилівна.

Цікаву розмову з ними провела племінниця Марина, під час якої діти дізналися багато нового про поетесу, адже Анні Дущак було присвоєно звання «Заслуженого працівника культури України» а також вона була визнана “Жінкою третього тисячоліття”.

Своїми спогадами про Анну Кирилівну поділилася поетеса Наталія Григорчук, якій учасники заходу дуже вдячні за проведення цікавої екскурсії мальовничим селом Тисовець.

Категорія: Культура
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ