«Та, що одягнула українську пісню». Педагоги ЦДЮТ вшанували пам’ять заслуженого діяча мистецтв України Алли Дутковської

У листопаді відмічають теплий день вшанування пам’яті світлої особистості, Заслуженого діяча мистецтв України, модельєра і педагога, новатора у сфері моди Алли Борисівни Дутковської.

Минулого тижня базі КБУ «Художня школа імені Миколи Івасюка» відбувся захід, присвячений 70-річчю від Дня народження видатної художниці.

Серед почесних гостей мистецької вітальні були: Антоніна Фантух, заступник директора з творчих питань Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка, заслужена діячка мистецтв України; Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи ІППОЧО, кандидат історичних наук; Остап Савчук, голова правління Чернівецького обласного товариства «Просвіта»; Тамара Мінченко, педагог, українознавець, заслужений працівник освіти України, громадсько-культурна діячка; Тетяна Гакман, директор художньої школи імені М.Івасюка.

Від Сторожинецького Центру дитячої та юнацької творчості Сторожинецької міської ради з презентацією на тему: «Та, що одягнула українську пісню», виступила керівник гуртка Гаврилюк Тетяна Іванівна.

Педагоги Чернівеччини мали змогу розповісти аудиторії про особистісні стосунки з Аллою Борисівною, про співпрацю з нею, про моду, яку вона створила, про стиль, колір, гармонію й формулу успіху творчості цієї талановитої жінки, про національні мотиви, втілення гуцульського колориту, бренд Дутковської та незрівняний світ краси у неперевершеної модельєрки, яка йшла з «Червоною рутою» по життю. 

Категорія: Культура
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ