Наш краянин у складі Національної збірної України здобув бронзу на Чемпіонаті світу К-1

З 29 листопада по 1 грудня 2019 року в Мілані (Італія) відбувався Чемпіонат світу серед аматорів за версією кікбоксингу ІSKA, у якому прийняли участь спортсмени з понад 35 країн світу.

В заході взяв участь і наш краянин Юліан Поздняков, колишній вихованець клубу “Сила та Честь” тренера Михайла Лазарюка з Панки. Спортсмен зараз тренується в клубі “TAY SEN” у тренера Сергія Бережного в Чернівцях.

У ваговій категорії 58 кілограм, в якій виступав Юліан, компанію йому склали 7 бійців з Англії, Франції, Швеції, Монголії, Польщі, Швейцарії та Норвегії

Перемігши в 1/4 поляка, Юліан в півфіналі зустрівся з норвежцем. Бій тривав всі 3 раунди і після важкого протистояння Юліан та тренери нашої команди були впевнені в перемозі, але несподівано для всіх в останній момент підняли руку супернику з Норвегії.

З рішенням судів важко було змиритись представникам нашої команди і подалась апеляція до головного судді змагань з доказами відео двобою, але італійські колеги відповіли що нічого не можуть змінити.

В підсумку Юліан виборов бронзу чемпіонату, а норвежець у фіналі зустрівся з бійцем з Монголії та знову несподівано для всіх, хто спостерігав за їхнім боєм, переміг і зайняв перше місце.

Важко зрозуміти таку “любов” суддів до спортсмена з Норвегії, але підсумок такий.

Після таких моментів Юліан ще більше мотивований повертається в зал і налаштований в наступний раз залишати суперника без жодних шансів на перемогу!

Категорія: Спорт
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ