З початку року змінились платіжні реквізити для сплати послуг ДМС

Сторожинецький РВ УДМС у Чернівецькій області повідомляє, що з 1 січня 2020 року змінилися платіжні реквізити для відповідності стандартам IBAN.

З 1 січня 2020 року Міграційна служба перейшла віна використання міжнародних номерів банківських рахунків (IBAN).

Tyre Center Сторожинець

Запровадження IBAN відбувається відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» та у зв’язку з переходом Державної казначейської служби України на нову автоматизовану систему бухгалтерського обліку Казначейського виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями.

Використання IBAN дозволить уніфікувати національні банківські стандарти із загальновизнаними світовими, зробити оформлення розрахункових документів більш простим і зручним, уникати помилок у реквізитах рахунків завдяки їхньому скороченню у розрахункових документах.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Оплата адміністративних послуг, здійснена на раніше діючі розрахункові рахунки Державної міграційної служби України, після 29.12.2019 зараховуватися не буде у зв’язку з закриттям цих рахунків.

[minidivider color=”orange” width=”20%”]

Нові платіжні реквізити для оплати адміністративних послуг розміщено на інформаційних стендах у територіальних підрозділах  ДМС. Відповідні зміни також внесено у роботу електронного сервісу «Платіжні реквізити» за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/payment.html.

За інформацією Управління Державної казначейської служби України у Чернівецькій області повідомляємо про зміну рахунку УДМС у Чернівецькій області для зарахування плати за надані громадянам адміністративні послуги на UA278201720355179001000079803.

Сторожинецький РВ УДМС у Чернівецькій області

Категорія: Інформація
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ