Керівник гуртка “Юні лісівники” Сторожинецького ЦДЮТ здобув І місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників

Протягом січня-лютого 2020 року при Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області проходив обласний етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2020».

Метою конкурсу є розвиток майстерності та компетентності керівників гуртків позашкільних навчальних закладів, популяризація позашкільної роботи і підвищення престижності професії керівника гуртка.

Tyre Center Сторожинець

У 2020 році від Сторожинецького центру дитячо-юнацької творчості взяв участь в обласному етапі конкурсу Кривко Андрій Васильович – керівник гуртка «Юні лісівники» на базі Банилово-Підгірнівської гімназії, який працює в позашкільній освіті вже більше 15 років.

Андрій Васильович представив на розгляд журі власний електронний блог еколого-натуралістичного напряму https://kryvkoblog.blogspot.com, в якому ілюстративно та документально продемонстрував педагогічний багаторічний досвід роботи, досягнення гуртка і вихованців.

Критеріями оцінювання для журі були: інноваційні підходи до організації освітньої діяльності; системність роботи педагога, форми і методи здійснення освітньої діяльності, науковість, практична значущість і впровадження педагогічного досвіду; наявність навчально-методичних, наукових розробок; участь у фахових конкурсах, семінарах, конференціях, форумах, змаганнях, фестивалях; результати участі педагога та його вихованців у місцевих екологічних проектах, освітніх програмах, організаційно-масових заходах.

Журі одноголосно визначило переможця конкурсу в номінації «Керівник гуртка еколого-натуралістичного напряму» – І місце присуджено керівнику гуртка Сторожинецького ЦДЮТ Кривку Андрію Васильовичу.

Tyre Center Сторожинець

Тепер наш краянин буде гідно представляти та захищати честь Сторожинецької об’єднаної територіальної громади та Чернівецької області на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2020» у  Києві.

Колектив ЦДЮТ вітає переможця! Творчих Вам злетів на педагогічній ниві! Бажаємо Вам здобути перемогу і на Всеукраїнському рівні.

Джерело: Ольга Паладій

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ