Сторожинчанки зайняли призові місця на обласній краєзнавчій олімпіаді “Мій рідний край”

Нещодавно Чернівецьким обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді для вихованців позашкільних навчальних закладів була організована обласна краєзнавча олімпіада «Мій рідний край».

Tyre Center Сторожинець

Участь у обласній краєзнавчій олімпіаді дає можливість кожному учаснику не тільки покращити знання з географії та історії рідного краю при підготовці до олімпіади, а й поспілкуватися з науковцями, отримати нову інформацію. Щорічне проведення краєзнавчої олімпіади є навчально-освітньою, пошуково-дослідницькою та суспільно корисною діяльністю учнів.

З вітальним словом та побажаннями успішної роботи над завданнями олімпіади звернулись до учасників директор Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді – Коновалова Ганна Миколаївна; викладач кафедри географії України та регіоналістики географічного факультету ЧНУ – Білоус Ю.О.

В олімпіаді «Мій рідний край» взяли участь 16 команд, які представили: Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кельменецький, Новоселицький, Путильський, Сокирянський райони області, м. Чернівці, Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Новоселицький районний центр спортивного туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Сторожинецьку ОТГ, Вижницьку ОТГ, Великокучурівську ОТГ, Вікнянську ОТГ, Конятинську ОТГ та Сокирянську ОТГ

Нашу громаду представляли вихованки краєзнавчих гуртків Сторожинецького Центру дитячо-юнацької творчості: Мотрюк Маріанна – гурток «Географічне краєзнавство» (керівник Драганчук С.С.) та Унгурян Ольга – гурток «Туристичне краєзнавство» (керівник Унгурян Т.М.). Учасники олімпіади розв’язували завдання трьох рівнів складності (всього понад 60 питань) з історичного та географічного краєзнавства Чернівецької області.

За підсумковими протоколами Мотрюк Маріанна в секції «Географічне краєзнавство» здобула ІІ призове місце, Унгурян Ольга в секції «Історичне краєзнавство» – ІІІ місце.

Охорона Тигр

Незважаючи на те, що Сторожинецький ЦДЮТ багатопрофільний центр і туристсько-краєзнавчий напрямок охоплює всього-на-всього чотири гуртки, вихованці Центру завжди гідно змагаються на обласних конференціях, олімпіадах, зльотах, змаганнях з різних видів туризму та здобувають призові місця. Вітаємо всіх учасників обласної олімпіади і бажаємо нових перемог.

Стаття підготована за матеріалами Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді http://traveller.at.ua

Категорія: Культура
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ