TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

В Сторожинецькій місцевій прокуратурі відбулась координаційна нарада

Нещодавно у Сторожинецькій місцевій прокуратурі відбулася координаційна нарада за участі керівництва правоохоронних органів регіону під головуванням керівника місцевої прокуратури Дмитра Іліки, на якій обговорено питання стану законності, протидії злочинності, виявлення, розкриття і розслідування злочинів.

В нараді взяли участь керівник та заступники керівника місцевої
прокуратури, представники відділів поліції Сторожинецького, Глибоцького, Новоселицького та Герцаївського районів, управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області ДСР НП України, Чернівецького прикордонного загону Державної прикордонної служби України ЗРУ ДПС України та відділів прикордонної служби «Порубне», «Красноїльськ», «Мамалига», а також представники міжрайонного оперативно-розшукового відділу Державної прикордонної служби.

На нараді правоохоронці підбили підсумки роботи за минулий рік, обговорили проблемні питання та визначили  пріоритетні завдання на 2020 рік.

Керівник місцевої прокуратури зауважив, що координація роботи правоохоронних органів у сфері протидії злочинності залишається одним із ключових пріоритетів діяльності органів прокуратури.

Також відзначивши належний рівень взаємодії правоохоронних відомств регіону в питаннях протидії злочинності.

Спільними зусиллями забезпечено контрольованість ситуації в регіоні. Водночас подальшої активізації вимагає діяльність органів правопорядку на досягнення реальних результатів.

Зокрема, необхідно посилити ефективність щодо протидії кримінально-караній корупції, реагування на порушення в бюджетній сфері та при здійсненні тендерних процедур, на порушення у сфері земле- та надрокористування, передусім в частині виявлення організаторів цього бізнесу, протидії контрабанді та незаконному переміщенню підакцизних товарів через митний кордон, правопорушенням у сфері виробництва та реалізації спирту, а
також протидії діяльності нелегальних АЗС та незаконного грального бізнесу.

За результатами наради прийнято постанову та розроблено спільні узгоджені заходи правоохоронних органів щодо зміцнення законності, профілактики злочинності, захисту особи, суспільства та держави від неправомірних посягань.

Читайте також:  Розпочала роботу Чернівецька окружна прокуратура
Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

Viber: 066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ