Вчора, 4 березня 2020 року, о 23:22 на пульт ДПРЧ-12 надійшло повідомлення про загоряння будівлі одного із домогосподарств у Сторожинці по вул. Крейтера.
![Tyre Center Сторожинець](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2019/12/tyrecenter.gif)
На місце події виїхали рятувальники ДПРЧ-12, а згодом і МПО сіл Буденець та Нові Бросківці.
По приїзду було встановлено, що об’єктом пожежі є господарська будівля, від якої вогонь перекидається на житлову будівлю. Як вияснилося, у даному господарстві ніхто не проживав, в зв’язку із чим було досить пізнє повідомлення і пожежа розгорілася до 130 м.кв.
У таких межах прибулі на місце пожежники локалізували, а згодом і ліквідували пожежу.
![Охорона Тигр](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2020/02/tiger_banner.gif)
Наразі встановлюються причини пожежі і сума збитків, а також власник домогосподарства.