Сьогодні, 6 березня 2020 року, у мерії відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради.
![Tyre Center Сторожинець](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2019/12/tyrecenter.gif)
На порядку денному було одне питання – про заходи щодо попередження поширення коронавірусу 2019 n-CoV.
Виконком вирішив запровадити період тимчасового призупинення навчального процесу у закладах освіти Сторожинецької міської ради, позашкільних закладах освіти, школах естетичного виховання, Сторожинецькому ІРЦ, який вважати виробничим простоєм.
Також вирішено забезпечити оплату простою працівникам, включаючи непедагогічних, у розмірі середньої заробітної плати, але не менше тарифної ставки посадового окладу з дотриманням умов чинного законодавства.
![Охорона Тигр](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2020/02/tiger_banner.gif)
Також працівника було запропоновано звернутись з заявами про отримання відпусток за згодою сторін без збереження заробітної плати згідно ЗУ “Про відустки”.