Відповідно до протокольного рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС з метою недопущення розповсюдження інфекційних захворювань, 7 березня рятувальники Управління ДСНС України у Чернівецькій області спільно з працівниками Головного управління Держпродспоживслужби області, провели дезінфекційні заходи щодо обробки дезінфікуючим засобом «Санітаб» автовокзалів та автостанцій по всій території Чернівецької області, зокрема Сторожинецької автостанції також.
![Tyre Center Сторожинець](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2019/12/tyrecenter.gif)
![Охорона Тигр](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2020/02/tiger_banner.gif)
До дезінфекції залучалися відділення радіаційного та хімічного захисту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення та усі пожежно-рятувальні підрозділи Управління.