Обов’язковий масковий режим, заборона відвідування парків, пропускний режим у магазинах і ще деякі обмеження. На Сторожинеччині впровадили нові міри карантину

Сьогодні відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Згідно рішення комісії було введено ряд обмежень, які вступають в дію з 23 березня.

Tyre Center Сторожинець

Зокрема введена заборона на відвідування населенням дитячих, спортивних майданчиків, стадіонів, скверів та парків. У цих місцях має бути встановлено заборонні знаки та огороджувальні стрічки.

Запроваджено обов’язковий масковий режим у всіх торговельних закладах, банківських установах, аптеках, закладах поштового зв’язку, також керівникам цих установ чи закладів рекомендовано запровадити температурний скрінінг.

На входах у заклади продажу продовольчих товарів, засобів гігієни, аптеки, закладах поштового зв’язку, банківських установах та АЗС мають бути встановлені дозатори з антисептиком.

У магазинах, аптеках, поштах, банках та АЗС впроваджується обов’язковий пропускний режим з метою недопущення скупчень людей. Розрахунок у 10 м2 на 1 людину, але не більше 8 людей в приміщенні.

Також має бути забезпечено безпечну відстань (1,5 – 2 м) між клієнтами, які стоять в черзі в закладах та при вході до них.

Введена заборона перебування на вулицях та у громадських місцях жителів Сторожинецького району без засобів захисту (масок).

Так як зараз є проблеми з постачанням засобів захисту у великій кількості для населення, їх можна замінити підручними предметами (хустинка, шарф, саморобна марлева пов’язка тощо).

Охорона Тигр

Всі ці обмеження будуть діяти з 23 березня і до стабілізації епідситуації. Контролювати їх виконання буде поліція та мобільні групи Держпродспоживслужби.

Категорія: Важливо Новини району
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ