Вчора, 24 березня 2020 року, відбулася XXXVI сесія VII скликання Сторожинецької районної ради. На порядку денному було 17 питань та декілька депутатських запитів.
![Tyre Center Сторожинець](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2019/12/tyrecenter.gif)
Засідання пройшло у скороченому режимі, а депутати дотримувалися правил карантину – були у захисних масках та тримали дистанцію.
Одним з найбільш важливих питань було внесення змін до районного бюджету, які стосувалися закупівлі Сторожинецькою ЦРЛ апаратів штучної вентиляції легень.
![Охорона Тигр](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2020/02/tiger_banner.gif)
Одноголосно було підтримання виділення коштів на ці цілі, а також додатково по 100 тис. грн. на ЦРЛ та ПМСД.