Сьогодні, 30 березня, Сторожинецький центр обсервації осіб з підозрою на захворювання гострої респіраторної вірусної інфекції спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, що знаходиться в приміщенні гуртожитку Сторожинецького лісового коледжу, отримав 500 захисних медичних масок, 500 пар медичних бахіл, бинти, антисептики.
![Tyre Center Сторожинець](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2019/12/tyrecenter.gif)
Вищезазначені засоби захисту передав народний депутат України Максим Заремський.
Окрім того, народним депутатом України Максимом Заремським направлено клопотання до Кабінету Міністрів України щодо виділення 250 тис.грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій для КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня», зокрема на закупівлю реанімаційного обладнання: моніторів пацієнтів, пульсоксиметрів, шприцевих дозаторів тощо.
![Охорона Тигр](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2020/02/tiger_banner.gif)