TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Лікарі дякують міській раді та вчителям за розуміння на рахунок переміщення відділень ЦРЛ до районної гімназії

За результатами засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Сторожинецькому районі та 17 сесії VII скликання Сторожинецької міської ради 08.04.2020 року вирішено: в зв’язку з підвищенням захворюваності на коронавірус і прогнозованим погіршенням епідеміологічної ситуації на території Сторожинецького району та виникнення проблеми з розміщенням хворих на існуючих площах КНП „Сторожинецька ЦРЛ”, вирішено на час пандемії розмістити хворих з патологією, не повʹязаною з COVID-19, у приміщеннях Сторожинецької районної гімназії.

Tyre Center Сторожинець

10.04.2020 року працівниками КНП „Сторожинецька ЦРЛ” з допомогою волонтерів проведено переміщення терапевтичного відділення (30 ліжок, 30 приліжкових тумбочок та інший інвентар) до Сторожинецької районної гімназії.

Щиро дякую волонтерам (Садик А., Величко М., Павлишину Д., Бужняк А.), які надавали допомогу і забезпечили транспортом, та медичним працівникам КНП „Сторожинецька ЦРЛ”, які брали в цьому участь.

Охорона Тигр

Також висловлюємо щиру подяку за підтримку і розуміння Сторожинецькій районній адміністрації, Сторожинецькій районній раді, міській раді, депутатам районної та міської ради і працівникам Сторожинецької районної гімназії.

З повагою, головний лікар КНП „Сторожинецька ЦРЛ”, Олександр Войцеховський.

Читайте також:  Міська рада просить райраду передати Сторожинецькій громаді комунальне майно
Категорія: Новини міста
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ