Вчора, 12 травня 2020 року, на території Сторожинецької ЦРЛ ключі від двох нових автомобілів Renault Duster вручили лікарям амбулаторій та сільським головам сіл Верхні Петрівці та Буденець.
![Tyre Center Сторожинець](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2019/12/tyrecenter.gif)
Автомобілі були придбані Сторожинецьким Центром ПМСД за кошти державного бюджету у рамках державної програми.
Кожен із цих автомобілів – для порятунку життя. Це не перебільшення, адже Верхньопетрівецька амбулаторія обслуговує 4336 пацієнтів, Буденецька – 1473.
![Охорона Тигр](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2020/02/tiger_banner.gif)
“Завдяки автомобілям з підвищеною прохідністю робота лікаря стане мобільнішою, а послуга для людей – якіснішою, адже незважаючи на погані погодні умови буде можливість доїзду медиків до найвіддаленіших куточків населених пунктів” – зазначають медики.
У січні 2020 року 10 амбулаторій ЗПСМ району вже отримали новий автотранспорт.