За три роки Сторожинецький відділ міграційної служби видав 12074 паспорти для виїзду за кордон

Впродовж трьох років безвізу українці оформили понад 11,5 мільйонів біометричних паспортів для виїзду за кордон

Tyre Center Сторожинець

11 травня 2017 року Рада ЄС схвалила надання безвізового режиму для громадян України, які є власниками біометричних закордонних паспортів, а вже за місяць – 11 червня 2017 року – українці офіційно отримали можливість подорожувати до Євросоюзу без віз.

За три роки безвізу підрозділами Міграційної служби було оформлено понад 11,5 млн. паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Загалом же, з часу запровадження в Україні біометричних закордонних паспортів (січень 2015 року) оформлено уже 15 млн. таких документів.

В останні місяці, у зв’язку із запровадженням в Україні карантину, Міграційною службою спостерігався певний спад кількості оформлених закордонних паспортів, адже у цей період надання даної адміністративної послуги здійснювалося ДМС лише у виключних випадках. Однак після послаблення карантинних заходів кількість бажаючих оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон знову зростає.

Охорона Тигр

За три роки безвізового режиму мешканцями Чернівецької області оформлено 385 тисяч паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

Працівниками Сторожинецького РВ УДМС у Чернівецькій області за період від червня 2017 року по червень 2020 року загалом оформлено 12074 паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

Сторожинецький РВ УДМС

Категорія: Новини району
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ