Сьогодні, 23 червня, традиційно в Україні відзначається День державного службовця, професія якого – важлива, клопітка та відповідальна праця, яку, у своїй більшості, виконують за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.
![Tyre Center Сторожинець](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2019/12/tyrecenter.gif)
У залі засідань Сторожинецької райради привітали колективи РДА та служб району з професійним святом, нагородили відзнаками Чернівецької ОДА та спільними грамотами Сторожинецької РДА і райради.
![Охорона Тигр](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2020/02/tiger_banner.gif)
Під час привітань зазначали, що громадський авторитет державних службовців базується на визнанні фаховості і прозорості, а також визнанні того, що адміністративний апарат громади виконує найзначнішу соціально-гуманітарну місію – забезпечує виконання зобов’язань перед своїми громадянами і дає імпульс та координує роботу всіх механізмів району.