В рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом крадіжки, співробітники Сторожинецького відділу поліції здійснили санкціонований обшук у помешканні 29-річного жителя села Буденець.
![Tyre Center Сторожинець](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2019/12/tyrecenter.gif)
Правоохоронці виявили та вилучили у чоловіка карабін з глушником та оптичним прицілом, гладкоствольну рушницю, набої різного калібру і порох, які він зберігав без відповідного дозволу.
Вилучені речові докази поліцейські направили на дослідження до Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.
![Tyre Center Сторожинець](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2020/08/C.jpg)
За вказаним фактом слідчі Сторожинецького відділу поліції розпочали кримінальне провадження, передбачене частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
ГУНП в Чернівецькій області