TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Міська ТВК зареєструвала кандидатів на голову громади та у депутати міської ради

Сьогодні, 25 вересня 2020 року, Сторожинецька міська територіальна виборча комісія провела засідання, на якому зареєструвала кандидатів на посаду Сторожинецького міського голови і у депутати Сторожинецької міської ради.

Tyre Center Сторожинець

Так, 6 кандидатів на голову висунули політичні партії, ще 4 – самовисуванці.

Зареєстрували кандидатів на посаду Сторожинецького міського голови від наступних місцевих організацій партій:

  1. Політична партія «Громадський рух «Народний контроль» – Балінова Дмитра Миколайовича;
  2. Партійна організація Аграрної партії України – Брижака Петра Михайловича;
  3. Політична партія «Єдина Альтернатива» – Бартоша Ярослава Михайловича;
  4. Політична партія «Слуга народу» – Матейчука Ігора Григоровича;
  5. Політична партія «Пропозиція» – Гакмана Андрія Івановича;
  6. Політична партія «Перемога Пальчевського» – Лосюка Віталія Васильовича.  

Зареєстрували кандидатів на посаду Сторожинецького міського голови від наступних кандидатів, висунутих шляхом самовисування:

  1. Тікана Ігора Івановича;
  2. Бакрева Мірчу Михайловича;
  3. Слюсаря Ігора Аркадійовича;

Мітрику Георгію Іллічу комісія відмовила у реєстрації через невірно подану заставу.

Кандидатів у депутати подали 13 політичних партій. Кожна партія формує єдиний список, а також списки згідно округів, які були затверджені міською ТВК.

Списки кандидатів у депутати від політичних партій:

Громадський рух «Народний контроль»:

Єдиний виборчий список:

Порядковий номер кандидатаПрізвище, власне ім’я,
по батькові (за наявності)
1Балінов Дмитро Миколайович
2Кухарук Андрій Анатолійович
3Сакало Тетяна Костянтинівна
4Аронець Ігор Михайлович
5Шородок-Няйко Марія Євгеніївна
6Броска Петро Васильович
7Бахір Наталя  Ігорівна
8Олар Крістіан  Ілліч
9Козак Марина Василівна
10Головата Надія Михайлівна
11Скрипа Максим Валерійович
12Сметанюк Микола Олексійович
13Собко Марія Іллівна
14Біньовська-Медєнци Софія Ісидорівна
15Німачук Станіслав Сергійович
16Бойко Сергій Миколайович
17Медуниця Ольга Василівна
18Манчук Андрій Васильович
19Середюк Михайло Михайлович
20Шняк Тетяна Вячеславівна
21Ольхов Микола Олексійович
22Піць Крістіна Андріївна
23Павлюк Олексій Дмитрович
24Чорнієвич Світлана Олексіївна
25Гаращук Микола Тодорович
26Грішина Анастасія Сергіївна
27Чельняк Олеся Ігорівна
28Пилипко Руслан Іванович
29Мироняк Олег Вікторович
30Никорич Артем Георгійович
31Мисько Валерій Ігорович

За округами:

Територіальний виборчий список за округом № 1

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Бахір Наталя Ігорівна
2Головата Надія Михайлівна
3Кухарук Андрій Анатолійович
4Мисько Валерій Ігорович
5Скрипа Максим Валерійович
6Козак Марина Василівна
7Шняк Тетяна Вячеславівна
8Бойко Сергій Миколайович
9Павлюк Олексій Дмитрович
10Мироняк Олег Вікторович
11Чельняк Олеся Ігорівна
12Аронець Ігор Михайлович

Територіальний виборчий список за округом № 2

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Медуниця ОльгаВасилівна
2Шородок-Няйко Марія Євгеніївна
3Сметанюк Микола Олексійович
4Середюк Михайло Михайлович
5Манчук Андрій Васильович
6Грішина Анастасія Сергіївна
7Никорич Артем Георгійович
8Чорнієвич Світлана Олексіївна
9Пилипко Руслан Іванович

Територіальний виборчий список за округом № 3

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Собко Марія Іллівна
2Піць Крістіна Андріївна
3Олар Крістіан Ілліч
4Ольхов Микола Олексійович
5Німачук Станіслав Сергійович
6Біньовська-Медєнци Софія Ісидорівна
7Броска Петро Васильович
8Сакало Тетяна Костянтинівна
9Гаращук Микола Тодорович

«Радикальна Партія Олега Ляшка»

Єдиний виборчий список:

Порядковий номер кандидатаПрізвище, власне ім’я,
по батькові (за наявності)
1Бойчук Дмитро Олексійович   
2Гринчук Віталій Васильович
3Кривко Іван Миколайович
4Сумарюк Ростислава Захарівна
5Максимюк Галина Геогргііївна   
6Багрій Мирослава Григорівна
7Грижук Вадим Володимирович  
8Сумарюк Вадим Іванович
9Галицький Михайло Михайлович   
10Труфен Діана Василівна
11Горюк Василь Іванович
12Кут Богдан Іванович
13Гринчук Сергій Васильович   
14Заня Наташа Аурелівна
15Бойчук Маріяна Тоадерівна
16Гаврилюк Григорій Георгійович
17Кусяк Ігор Іванович  
18Костинян Георгій Дмитрович     
19Демедюк Леокадія Борисівна
20Войцицька Світлана Станіславівна
21Сімака Олександр Миколайович
22Лутанюк Юрій Іванович
23Боднар Одарка Василівна
24Марфічук Микола Миколайович
25Танасійчук Валентина Йосипівна
26Карлійчук Ілля Васильович
27Косован Сергій Григорович
28Кирстюк Олександр Денисович
29Тенкалюк Зоя Володимірівна
30Іліка Ольга Василівна
31Мандрик Микола Дмитрович
32Костилюк Наталія Сергіївна
33Івончак Василь Петрович
34Вершигора Катерина Іванівна

За округами:

Територіальний виборчий список за округом № 1

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Багрій Мирослава Григорівна
2Гринчук Сергій Васильович   
3Грижук Вадим Володимирович  
4Заня Наташа Аурелівна
5Горюк Василь Іванович
6Кусяк Ігор Іванович  
7Кут Богдан Іванович
8Демедюк Леокадія Борисівна
9Войцицька Світлана Станіславівна
10Карлійчук Ілля Васильович
11Боднар Одарка Василівна
12Кирстюк Олександр Денисович

Територіальний виборчий список за округом № 2

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Сумарюк Вадим Іванович
2Марфічук Микола Миколайович
3Гринчук Віталій Васильович
4Сумарюк Ростислава Захарівна
5Танасійчук Валентина Йосипівна
6Сімака Олександр Миколайович
7Тенкалюк Зоя Володимірівна
8Мандрик Микола Дмитрович
9Костилюк Наталія Сергіївна
10Вершигора Катерина Іванівна

Територіальний виборчий список за округом № 3

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Кривко Іван Миколайович
2Галицький Михайло Михайлович   
3Лутанюк Юрій Іванович
4Максимюк Галина Геогргііївна   
5Труфен Діана Василівна
6Гаврилюк Григорій Георгійович
7Костинян Георгій Дмитрович     
8Бойчук Маріяна Тоадерівна
9Косован Сергій Григорович
10Іліка Ольга Василівна
11Івончак Василь Петрович

«Європейська солідарність»

Єдиний виборчий список:

Порядковий номер кандидатаПрізвище, власне ім’я,
по батькові (за наявності)
1Лосік Іван Іванович
2Тікан Петро Іванович
3Філіпович Володимир Миколайович
4Кричка Наталія Володимирівна
5Парайко Домніка Валер’янівна
6Кудрявцева Людмила Леонідівна
7Сандуляк Тетяна Валеріївна
8Токарюк Ірина Георгіївна
9Войцеховський Олександр Францович
10Палій Василь Миколайович
11Рибак Михайло Григорович
12Триколіч Олег Анатолійович
13Гумен Леонід Дмитрович
14Цира Вікторія Володимирівна
15Поліщук Оксана Іванівна
16Ярова Світлана Іванівна
17Бурачук Людмила Володимирівна
18Бергоміцький Дмитро Михайлович
19Реус Нестор Миколайович
20Нікіфоряк Станіслав Васильович
21Спіжавка Георгій Георгійович
22Гаврилюк Анатолій Ілліч
23Лутанюк Христина Анатоліївна
24Богатирець Оксана Михайлівна
25Миглей Степан Васильович
26Мангер Тарас Григорович

За округами:

Територіальний виборчий список, округ №  1

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Філіпович Володимир Миколайович
2Войцеховський Олександр Францович
3Палій Василь Миколайович
4Кричка Наталія Володимирівна
5Парайко Домніка Валер’янівна
6Кудрявцева Людмила Леонідівна
7Сандуляк Тетяна Валеріївна
8Токарюк Ірина Георгіївна
9Тікан Петро Іванович
10Гумен Леонід Дмитрович
11Гаврилюк Анатолій Ілліч

Територіальний виборчий список, округ №  2

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Рибак Михайло Григорович
2Триколіч Олег Анатолійович
3Бергоміцький Дмитро Михайлович
4Ярова Світлана Іванівна
5Бурачук Людмила Володимирівна
6Нікіфоряк Станіслав Васильович

Територіальний виборчий список, округ №  3

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Цира Вікторія Володимирівна
2Реус Нестор Миколайович
3Миглей Степан Васильович
4Спіжавка Георгій Георгійович
5Поліщук Оксана Іванівна
6Богатирець Оксана Михайлівна
7Мангер Тарас Григорович
8Лутанюк Христина Анатоліївна

«Аграрна партія України»

Єдиний виборчий список:

Порядковий номер кандидатаПрізвище, власне ім’я,
по батькові (за наявності)
1Брижак Петро Михайлович
2Бойчук Василь Олексійович
3Бойчук-Щітка Марина Василівна
4Урсулян Іван Мірчович
5Побіжан Аліна Георгіївна
6Мітрік Георгій Ілліч
7Іонуц Тетяна Вікторівна
8Дульгер Олексій Васильович
9Прокопенко Галина Іванівна
10Баланюк Василь Миколайович
11Горецька Оксана Троянівна
12Багрій Віктор Іванович
13Косован Наталя Миколаївна
14Попадюк Василь Іванович
15Семенюк Марія Миколаївна
16Микайло Василь Орестович
17Ковалюк Валентина Іванівна
18Мартинчук Валерій Іванович
19Влад Тетяна Троянівна
20Петращук Іван Миколайович
21Скіцько Валентина Дмитрівна
22Ткачук Олександр Вікторович
23Петращук Марія Дмитрівна
24Павлюк Василь Миколайович
25Пишна Ольга Вікторівна
26Гринчук Степан Георгійович
27Ілінчук Антоніна Анатоліївна
28Гаврилюк Андрій Олексійович
29Никифорюк Віра Іллівна
30Альбота Григорій Євгенійович
31Продан Оксана Іванівна
32Токарюк Петро Іванович
33Кривко Степанія Миколаївна
34Кривко Руслан Васильович

За округами:

Територіальний виборчий список  

округ № 1

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Бойчук Василь Олексійович
2Бойчук-Щітка Марина Василівна
3Мітрік Георгій Ілліч
4Побіжан Аліна Георгіївна
5Багрій Віктор Іванович
6Іонуц Тетяна Вікторівна
7Мартинчук Валерій Іванович
8Прокопенко Галина Іванівна
9Петращук Іван Миколайович
10Косован Наталя Миколаївна
11Продан Оксана Іванівна

Територіальний виборчий список

 округ  № 2

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Попадюк Василь Іванович
2Горецька Оксана Троянівна
3Микайло Василь Орестович
4Семенюк Марія Миколаївна
5Павлюк Василь Миколайович
6Пишна Ольга Вікторівна
7Ткачук Олександр Вікторович
8Скіцько Валентина Дмитрівна
9Гаврилюк Андрій Олексійович
10Влад Тетяна Троянівна
11Токарюк Петро Іванович

Територіальний виборчий список  

округ №  3

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Урсулян Іван Мірчович
2Петращук Марія Дмитрівна
3Дульгер Олексій Васильович
4Ілінчук Антоніна Анатоліївна
5Баланюк Василь Миколайович
6Ковалюк Валентина Іванівна
7Гринчук Степан Георгійович
8Кривко Степанія Миколаївна
9Альбота Григорій Євгенійович
10Никифорюк  Віра Іллівна
11Кривко Руслан Васильович

«Єдина Альтернатива»

Єдиний виборчий список:

Порядковий номер кандидатаПрізвище, власне ім’я,
по батькові (за наявності)
1Войцицький Станіслав Леопольдович
2Оленюк Анатолій Вікторович
3Мельничук Олександр Іванович
4Тинок Юрій Сергійович
5Сенюшко Тамара Михайлівна
6Молаванюк Марина Олександрівна
7Налепа Яна Миколаївна
8Шершин Лариса Михайлівна
9Киюк Сергій Романович
10Місюра Едуард Анатолійович
11Сумарюк Григорій Миколайович
12Ільченко Андрій Степанович
13Мандрик Олег Васильович
14Угрін Тамара Іллівна
15Пирля Алла Євгеніївна
16Фотюк Василина Дмитрівна
17Пилипко Іван Дмитрович
18Апостолюк Юрій Дмитрович
19Цера Ярослав Миколайович
20Мелещук Тетяна Сільвестрівна
21Возна Марія Дмитрівна
22Меглей Ілля Георгійович

За округами:

Територіальний виборчий список

округ № 1

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Оленюк Анатолій Вікторович
2Мельничук Олександр Іванович
3Тинок Юрій Сергійович
4Сенюшко Тамара Михайлівна
5Молаванюк Марина Олександрівна
6Налепа Яна Миколаївна
7Шершин Лариса Михайлівна
8Киюк Сергій Романович
9Місюра Едуард Анатолійович

Територіальний виборчий список  

округ № 2

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Сумарюк Григорій Миколайович
2Ільченко Андрій Степанович
3Мандрик Олег Васильович
4Угрін Тамара Іллівна
5Пирля Алла Євгеніївна
6Фотюк Василина Дмитрівна
7Пилипко Іван Дмитрович

Територіальний виборчий список  

округ №  3

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Апостолюк Юрій Дмитрович
2Цера Ярослав Миколайович
3Мелещук Тетяна Сільвестрівна
4Возна Марія Дмитрівна
5Меглей Ілля Георгійович

«За майбутнє»

Єдиний виборчий список:

Порядковий номер кандидатаПрізвище, власне ім’я,
по батькові (за наявності)
1Деліцой Микола Артемович
2Божескул Владислава Тодорівна
3Кіф’як Олена Миколаївна
4Штефюк Павло Іванович
5Стрілецький Ярослав Георгійович
6Никифорюк Маріян Іванович
7Мосоровчан Володимир Іванович
8Полянська Діана Октав’янівна
9Божескул Віктор Іванович
10Козьма Світлана Валер’янівна
11Даскалюк Ілля Дмитрович
12Дробот Володимир Олександрович
13Кричуняк Алла Костянтинівна
14Карпюк Сергій Миколайович
15Курик Марія Василівна
16Манчук Ярослав Васильович
17Максимюк Катерина Іванівна
18Пуюл Микола Вікторович
19Фальоса Тетяна Мірчівна
20Маценко Ганна Іванівна
21Гатеж Михайло Ананійович
22Гренчук Марія Іванівна
23Костащук Микола Михайлович
24Матіос Світлана Олексіївна
25Бізіян Оксана Василівна
26Няйку Алла Георгіївна
27Петиляк Дмитро Володимирович
28Рибак Іван Васильович
29Сабура Ірина Богданівна
30Штефюк Марія Павлівна
31Шубран Михайло Ілліч

За округами:

Територіальний виборчий список за округом № 1

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Кіф’як Олена Миколаївна
2Дробот Володимир Олександрович
3Костащук Микола Михайлович
4Гренчук Марія Іванівна
5Никифорюк Маріян Іванович
6Манчук Ярослав Васильович
7Козьма Світлана Валер’янівна
8Шубран Михайло Ілліч
9Маценко Ганна Іванівна
10Петиляк Дмитро Володимирович
11Курик Марія Василівна

Територіальний виборчий список за округом № 2

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Штефюк Павло Іванович
2Стрілецький Ярослав Георгійович
3Фальоса Тетяна Мірчівна
4Штефюк Марія Павлівна
5Сабура Ірина Богданівна
6Пуюл Микола Вікторович
7Карпюк Сергій Миколайович
8Няйку Алла Георгіївна
9Кричуняк Алла Костянтинівна
10Бізіян Оксана Василівна

Територіальний виборчий список за округом № 3

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Божескул Владислава Тодорівна
2Мосоровчан Володимир Іванович
3Полянська Діана Октав’янівна
4Даскалюк Ілля Дмитрович
5Божескул Віктор Іванович
6Гатеж Михайло Ананійович
7Максимюк Катерина Іванівна
8Рибак Іван Васильович
9Матіос Світлана Олексіївна

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Єдиний виборчий список:

Порядковий номер кандидатаПрізвище, власне ім’я,
по батькові (за наявності)
1Белінський Віктор Іванович
2Равлюк Лідія  Георгіївна
3Антонюк Василь Степанович
4Іфтимійчук Марія Василівна
5Мітрік Степан Іванович
6Корочук Ольга  Семенівна
7Баланюк Микола  Миколайович
8Попович  Микола Григорович
9Кондрюк  Флоріка Василівна
10Рудий Олександр Валерійович
11Малованюк Орест Орестович
12Доскалюк  Аліна Миколаївна
13Митрик Михайло Іванович
14Ткачук Ксенія Дмитрівна
15Савчук  Ілля Петрович
16Гайзлер Йоган Карлович
17Токарюк  Ольга Іванівна
18Глядченко Раїса  Радівна
19Тодореску Петро  Петрович
20Липка Олександр Андрійович
21Токарюк  Нестор  Семенович
22Вікован НіколеттаМиколаївна
23Гоменюк Олеся Сергіївна
24Конечний  Дмитро Валерійович
25Молдован Юрій Дмитрович
26Олексюк Анна Василівна
27Боднарюк Олександр Михайлович
28Парайко Крістіна Василівна
29Мотрюк Октавіан Миколайо вич
30Гакман Лариса Іванівна
31Волощук Юрій Михайлович
32Якубовська Валентина Йосифівна
33Шульгіна Ганна  Василівна
34Чернолюк Іван  Георгійович

За округами:

Територіальний виборчий список  

округ №  1

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Равлюк Лідія  Георгіївна
2Антонюк Василь Степанович
3Корочук Ольга  Семенівна
4Рудий Олександр Валерійович
5Тодореску Петро  Петрович
6Глядченко Раїса  Радівна
7Митрик Михайло Іванович
8Шульгіна Ганна  Василівна
9Конечний  Дмитро Валерійович
10Молдован Юрій Дмитрович
11Парайко Крістіна Василівна

Територіальний виборчий список  

округ №  2

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Ткачук Ксенія Дмитрівна
2Савчук  Ілля Петрович
3Гайзлер Йоган Карлович
4Липка Олександр Андрійович
5Гоменюк Олеся Сергіївна
6Гакман Лариса Іванівна
7Боднарюк Олександр Михайлович
8Волощук Юрій Михайлович
9Мотрюк Октавіан Миколайо вич
10Олексюк Анна Василівна
11Чернолюк Іван  Георгійович

Територіальний виборчий список  

округ №  3

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Іфтимійчук Марія Василівна
2Попович  Микола Григорович
3Баланюк Микола  Миколайович
4Кондрюк  Флоріка Василівна
5Малованюк Орест Орестович
6Доскалюк  Аліна Миколаївна
7Мітрік Степан Іванович
8Вікован Ніколетта  Миколаївна
9Токарюк  Ольга Іванівна
10Токарюк  Нестор  Семенович
11Якубовська Валентина Йосифівна

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Єдиний виборчий список:

Порядковий номер кандидатаПрізвище, власне ім’я,
по батькові (за наявності)
1Чоботар Роман Романович
2Богатир Павло Дмитрович
3Фестей Анатолій Володимирович
4Кудельницька Юлія Михайлівна
5Грігуш Тетяна Іванівна
6Бортняк Марина Іванівна
7Карп Григорій Драгушович
8Кириляк Христина Тодорівна
9Гораш Петро Григорович
10Балан  Дмитро Іванович
11Олійник Світлана Петрівна
12Фрацевір Майя Мирославівна  
13Павлусик Ірина Вікторівна
14Гоцуляк Олексій Дмитрович
15Паскарюк Мар’ян Костянтинович
16Гораш Альона Анатолівна
17Олар Олеся Георгіївна
18Арделян Андрій Карольович
19Гризюк Михайло Васильович
20Боднар Ілля Іванович
21Маніліч Олена Василівна
22Дорожкіна Софія Святославівна
23Гаврилюк Мар’яна Георгіївна
24Паскарюк Марина Іванівна

За округами:

Територіальний виборчий список  

округ № 1

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Фестей Анатолій Володимирович
2Бортняк Марина Іванівна
3Олійник Світлана Петрівна
4Карп Григорій Драгушович
5Гораш Петро Григорович
6Фрацевір Майя Мирославівна  
7Олар Олеся Георгіївна
8Гоцуляк Олексій Дмитрович
9Павлусик Ірина Вікторівна
10Балан Дмитро Іванович
11Гораш Альона Анатолівна

Територіальний виборчий список  

округ № 2

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Богатир Павло Дмитрович
2Паскарюк Мар’ян Костянтинович
3Кудельницька Юлія Михайлівна
4Кириляк Христина Тодорівна
5Паскарюк Марина Іванівна

Територіальний виборчий список  

округ № 3

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Грігуш Тетяна Іванівна
2Арделян Андрій Карольович
3Гризюк Михайло Васильович
4Маніліч Олена Василівна
5Боднар Ілля Іванович
6Дорожкіна Софія Святославівна
7Гаврилюк Мар’яна Георгіївна

«ПАРТІЯ ЧЕРНІВЧАН»

Єдиний виборчий список:

Порядковий номер кандидатаПрізвище, власне ім’я,
по батькові (за наявності)
1Маниліч Віталій Васильович
2Кривко Василь Іванович
3Черневич Валерій Петрович
4Маниліч Тетяна Василівна
5Біньовська Ганна Іллівна
6Костинян Олександр Іванович
7Александрюк Микола Олександрович
8Кудельницький Микола Петрович
9Давидян Мар’яна Іванівна
10Сумарюк Ірина Миколаївна
11Маніліч Василь Денисович
12Ходан Юрій Ілліч
13Семанчук Іван Миколайович
14Пилипко Ніна Іванівна
15Вельничук Богдана Миколаївна
16Берник Руслан Ілліч
17Перчик Павло Георгійович
18Мельничук Олександр Васильович
19Зеленська Галина Михайлівна
20Гречко Марина Юрдакіївна
21Бергоміцький Степан Михайлович
22Мігалецький Мірча Іванович
23Стратійчук Наталя Володимирівна
24Клошко Ганна Іванівна
25Сімченко Наталія Валеріївна

За округами:

Територіальний виборчий список за округом № 1

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Александрюк Микола Олександрович
2Давидян Мар’яна Іванівна
3Маніліч Василь Денисович
4Ходан Юрій Ілліч
5Клошко Ганна Іванівна
6Черневич Валерій Петрович
7Маниліч Тетяна Василівна
8Перчик Павло Георгійович
9Гречко Марина Юрдакіївна

Територіальний виборчий список за округом № 2

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Семанчук Іван Миколайович
2Пилипко Ніна Іванівна
3Сумарюк Ірина Миколаївна
4Бергоміцький Степан Михайлович
5Мігалецький Мірча Іванович
6Берник Руслан Ілліч
7Зеленська Галина Михайлівна
8Сімченко Наталія Валеріївна

Територіальний виборчий список за округом № 3

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Кривко Василь Іванович
2Кудельницький Микола Петрович
3Вельничук Богдана Миколаївна
4Біньовська Ганна Іллівна
5Костинян Олександр Іванович
6Мельничук Олександр Васильович
7Стратійчук Наталя Володимирівна

«Перемога Пальчевського»

Єдиний виборчий список:

Порядковий номер кандидатаПрізвище, власне ім’я,
по батькові (за наявності)
1Берник Олексій Петрович
2Марценяк Дмитро Михайлович
3Грень Оксана Іванівна
4Матей Артур Васильович
5Соломон Уляна Вікторівна
6Цурик Сергій Володимирович
7Безерко Олександр Васильович
8Демедюк Іван Дмитрович
9ПасарарКристіна Миколаївна
10Тимчук Наталія Павлівна
11Рибак Олександр Михайлович
12Романюк Віталій Михайлович
13Сумарюк Анатолій Іванович
14Труфен Валентина Петрівна
15Крушельницька Анастасія Дмитрівна
16Щітка Василь Миколайович
17Бунзяк Дмитро Юрійович
18Мельничук Богдана Володимирівна
19Гаврилюк Інна Вікторівна
20Круліковський Ілля Григорович
21Сумарюк Ірина Романівна
22Дульгер Іван Олександрович
23Матей Вікторія Петрівна
24Гаврилюк Роман Петрович
25Мотовилець Анатолій Дмитрович
26Гуцан Роман  Михайлович

За округами:

Територіальний виборчий список  

округ № 1

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Берник Олексій Петрович
2Марценяк Дмитро Михайлович
3Грень Оксана Іванівна
4Безерко Олександр Васильович
5Пасарар Кристіна Миколаївна
6Дульгер Іван Олександрович
7Матей Вікторія Петрівна

Територіальний виборчий список  

округ № 2

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Бунзяк Дмитро Юрійович
2Труфен Валентина Петрівна
3Романюк Віталій Михайлович
4Сумарюк Анатолій Іванович
5Крушельницька Анастасія Дмитрівна
6Рибак Олександр Михайлович
7Круліковський Ілля Григорович
8Мотовилець Анатолій Дмитрович
9Сумарюк Ірина Романівна

Територіальний виборчий список  

округ № 3

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Матей Артур Васильович
2Гаврилюк Інна Вікторівна
3Демедюк Іван Дмитрович
4Гуцан Роман  Михайлович
5Мельничук Богдана Володимирівна
6Цурик Сергій Володимирович
7Соломон Уляна Вікторівна
8Щітка Василь Миколайович
9Гаврилюк Роман Петрович
10Тимчук Наталія Павлівна

«ПРОПОЗИЦІЯ»

Єдиний виборчий список:

Порядковий номер кандидатаПрізвище, власне ім’я,
по батькові (за наявності)
1Гакман Андрій Іванович
2Кифяк Тарас Іванович
3Гавриленко Михайло Петрович
4Андрійчук Олена Петрівна
5Тодорюк Крістіна Георгіївна
6Лунгуляк Герман Валерійович
7Панцир Оксана Вікторівна
8Косован Анатолій Орестович
9Якубоська Тетяна Василівна
10Казюк Василь Іларіонович
11Кифяк Тетяна Євгеніївна
12Овачук Олексій Миколайович
13Вівчарук Василиса Петрівна
14Олар Ілля Іванович
15Кифяк Іванна Михайлівна
16Савчук Ярослав Ілліч
17Вівчарук Роман Григорович

За округами:

Територіальний виборчий список  

округ №  1

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Кифяк Тарас Іванович
2Гавриленко Михайло Петрович
3Андрійчук Олена Петрівна
4Тодорюк Крістіна Георгіївна
5Панцир Оксана Вікторівна

Територіальний виборчий список  

округ №  2

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Косован Анатолій  Орестович
2Овачук  Олексій Миколайович
3Вівчарук  Василіса Петрівна
4Вівчарук Роман  Григорович
5Кифяк Тетяна Євгеніївна

Територіальний виборчий список  

округ №  3

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Лунгуляк  Герман Валерійович
2Якубоська Тетяна Василівна
3Казюк Василь Іларіонович
4Савчук Ярослав Ілліч
5Олар Ілля  Іванович
6Кифяк Іванна Михайлівна

«Слуга народу»

Єдиний виборчий список:

Порядковий номер кандидатаПрізвище, власне ім’я,
по батькові (за наявності)
1Карлійчук Микола Миколайович
2Матейчук Ігор Григорович
3Шелест Олег Михайлович
4Дідич Аліна Омелянівна
5Чернявська Тамара Костянтинівна
6Красовський Олександр Іванович
7Олар Ілля Георгійович
8Крилюк Тарас Тітусович
9Телегуз Ольга Іванівна
10Грендей Світлана Анатоліївна
11Данелюк Юрій Іванович
12Савчук Іван Васильович
13Григорчук Василь Дмитрович
14Шемберко Світлана Іллівна
15Беленчук Альона Олексіївна
16Верхоляк Ярослав Ілліч
17Майсюк Оксана Іллівна
18Шемкович Ольга Аврелівна
19Лугина Іванна Георгіївна
20Гринчук Андрій Сергійович
21Мелещук Валентин Васильович
22Шемберко Сергій Ілліч
23Бабич Андрій Михайлович
24Давидчук Ірина Володимирівна
25Ільченко Марія Михайлівна
26Михайлюк Вадим Володимирович
27Гімінчук Дмитро Іванович
28Єдинак Світлана Флорівна
29Крушельницька Віра Василівна
30Токарюк Тетяна Станіславівна
31Гнатюк Іван Георгійович
32Даскалюк Сільвія Іллівна
33Волощук Адріан Іванович
34Кривенчук Мар’яна Дмитрівна

За округами:

Територіальний виборчий список  

округ №  1

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Матейчук Ігор Григорович
2Беленчук Альона Олексіївна
3Дідич Аліна Омелянівна
4Телегуз Ольга Іванівна
5Красовський Олександр Іванович
6Крилюк Тарас Тітусович
7Гринчук Андрій Сергійович
8Лугина Іванна Георгіївна
9Давидчук Ірина Володимирівна
10Данелюк Юрій Іванович
11Шелест Олег Михайлович

Територіальний виборчий список   

округ №  2

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Савчук Іван Васильович
2Верхоляк Ярослав Ілліч
3Чернявська Тамара Костянтинівна
4Шемкович Ольга Аврелівна
5Єдинак Світлана Флорівна
6Шемберко Світлана Іллівна
7Крушельницька Віра Василівна
8Ільченко Марія Михайлівна
9Гнатюк Іван Георгійович
10Шемберко Сергій Ілліч
11Мелещук Валентин Васильович
12Кривенчук Мар’яна Дмитрівна

Територіальний виборчий список  

округ №  3

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Олар Ілля Георгійович
2Грендей Світлана Анатоліївна
3Григорчук Василь Дмитрович
4Гімінчук Дмитро Іванович
5Майсюк Оксана Іллівна
6Бабич Андрій Михайлович
7Волощук Адріан Іванович
8Михайлюк Вадим Володимирович
9Токарюк Тетяна Станіславівна
10Даскалюк Сільвія Іллівна

«УДАР Віталія Кличка»

Єдиний виборчий список:

Порядковий номер кандидатаПрізвище, власне ім’я,
по батькові (за наявності)
1Серецький Михайло Миколайович
2Івасюк Петро Троянович
3Іліка Анатолій Васильович
4Баланчук Наталія Михайлівна
5Якимчук Наталія Дмитрівна
6Федорюк Сергій Іванович
7Тащук Валентин Танасійович
8Мангер Ніна В’ячеславівна
9Стецюк Ігор Пилипович
10Зав’ялець Мар’яна Іванівна
11Присяжнюк Роман Валентинович
12Морараш Роман Георгійович
13Корчева Віоліна Василівна
14Косован Ольга Дмитрівна
15Драганчук Олександр Михайлович
16Даскалюк Микола Георгійович
17Шутак Марина Іванівна
18Стоколос Мар’ян Петрович
19Данилюк Микола Васильович
20Косован Тетяна Михайлівна
21Скіцко Олена Михайлівна
22Кушнір Ірина Корнеліївна
23Павлюк Андрій Михайлович
24Лугомирський Борис Олександрович
25Перч Володимир Іполитович
26Тислицька Марина Георгіївна
27Савчук Оксана Григорівна
28Мецканюк Сергій Михайлович
29Лазарюк Тарас Васильович
30Боштега Зінаїда Василівна

За округами:

Територіальний виборчий список за округом № 1

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Івасюк Петро Троянович
2Тащук Валентин Танасійович
3Баланчук Наталія Михайлівна
4Мангер Ніна В’ячеславівна
5Стецюк Ігор Пилипович
6Зав’ялець Мар’яна Іванівна
7Корчева Віоліна Василівна
8Косован Ольга Дмитрівна
9Драганчук Олександр Михайлович
10Павлюк Андрій Михайлович
11Боштега Зінаїда Василівна

Територіальний виборчий список за округом № 2

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Якимчук Наталія Дмитрівна
2Морараш Роман Георгійович
3Присяжнюк Роман Валентинович
4Шутак Марина Іванівна
5Стоколос Мар’ян Петрович
6Данилюк Микола Васильович
7Косован Тетяна Михайлівна
8Лугомирський Борис Олександрович
9Тислицька Марина Георгіївна
10Мецканюк Сергій Михайлович

Територіальний виборчий список за округом № 3

Порядковий номер
кандидата
Прізвище, власне ім’я
по батькові (за наявності)
1Іліка Анатолій Васильович
2Федорюк Сергій Іванович
3Скіцко Олена Михайлівна
4Даскалюк Микола Георгійович
5Кушнір Ірина Корнеліївна
6Перч Володимир Іполитович
7Савчук Оксана Григорівна
8Лазарюк Тарас Васильович
Категорія: Вибори
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

Viber: 066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
050 105 49 06

АРХІВ