TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Список кандидатів у депутати та на голову Петровецької сільської ради

Петровецька сільська теріторіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати та на голову.

Tyre Center Сторожинець

Список кандидатів на посаду голови Петровецької сільської ради:

  • Скіпор Андрій Аурелович – самовисування
  • Федорян Георгій Григорович – самовисування
  • Соколовський Василь Мірчович – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄДИНА АЛЬТЕРНАТИВА»
  • Грижинку Іван Георгійович – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
  • Волар Іюра Іванович – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

Кандидати у депутати Петровецької сільської ради Чернівецького району, Чернівецької області висунутих Чернівецькою обласною Партійною організацією ВО «Батьківщина»

1.Заяц Олена Костянтинівна
2.Нікіфореску Діана Теодорівна
3.Срібняк Марина Василівна
4.Балан Домніка Аркадіївна
5.Багнян Микола Михайлович
6.Барбуца Дорін Борисович
7.Дабика Георгій Ілліч
8.Матвейчук Тетяна Григорівна
9.Палікиржа Анна Костянтинівна
10.Попеску Марія Василівна
11.Багнян Інна Геромусівна
12.Попеску Георгій Васильович
13.Балан Домніка Аркадіївна
14.Багнян Микола Михайлович
15.Негрій Світлана Василівна
16.Федорян Міхаєла Георгіївна
17.Георгіан Василь Дмитрович
18.Грабюк Анжела Костянтиновна
19.Магалюк Олена Костянтинівна
20.Федорян Ольга Василівна
21.Дроздик Марія Іванівна
22.Кнапик Марія Георгіївна

Кандидати в депутати Петровецької сільської ради по округах:
1-й округ:
Авакаріца Василь Костянтинович
Балан Тодор Георгійович
Заяц Олена Костянтинівна
Кисилиця Костянтин Костянтинович
Кобель Іван Ілліч
Костинян Іван Михайлович
Куташ Георгій Іванович
Нікіфореску Діана Тодорівна
Савчук Микола Істратійович
Срібняк Марина Василівна
Урсулян Василь Георгійович

2-й округ:

Арделян Тодор Іванович
Балан Домніка Аркадіївна
Багнян Микола Михайлович
Барбуца Дорін Борисович
Берсан Андрій Думитрович
Бачу Ілля Леонович
Гуга Ілля Іванович
Дабика Георгій Ілліч
Матвейчук Тетяна Григорівна
Скіпор Іван Георгійович

3-й округ:

Балан Наталія Іллівна
Бута Василь Іванович
Владян Людмила Миколіївна
Волар Марія Іванівна
Гушуей Георгій Миколайо-вич
Олексюк Микола Ілліч
Палікиржа Анна Костянтинівна
Попеску Георгій Тодорович
Попеску Марія Василівна
Соколовська Анжела Тодорівна
Урсулян Василь Тодорович

4-й округ:

Читайте також:  Результати виборів голови Кам'янської громади та депутатів Кам'янської сільської ради

Багнян Інна Геромусівна
Велянський Олександр Вікторович
Вікован Лідія Вікторівна
Павел Костянтин Ілліч
Попеску Джерджета Іванівна
Попеску Костянтин Георгійович
Попеску Георгій Васильович
Сташеску Василь Васильович
Урсулян Драгуш Васильович

5-й округ:

Гауліка Модеста Іллівна
Негрій Світлана Василівна
Федорян Міхаєла Георгіївна
Цугуй Костянтин Аристотелович

6-й округ:

Георгіан Василь Дмитрович
Грабюк Анжела Костянтиновна
Магалюк Олена Костянтинівна
Скіпор Георгій Тодорович
Скіпор Іван Ілліч

7-й округ:

Бурла Віталій Петрович
Гаврилович Марія Василівна
Ілуцан Георгій Васильович
Скіпор Георгій Ілліч
Скіпор Драгош Леонович
Федорян Георгій Михайлович
Федорян Ольга Василівна

8-й округ:

Гавлюк Болеслав Вікторович
Гаврилюк Василь Ілліч
Георгіан Степан Семенович
Грижинку Василь Семенович
Дроздик Марія Іванівна
Кнапик Марія Георгіївна

Категорія: Вибори
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ