TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Список кандидатів у депутати та кандидатів на голову Красноїльської громади

Красноїльська селищна територіальна виборча комісія інформує щодо кандидатур, поданих на голову та у депутати Красноїльської селищної ради.

Tyre Center Сторожинець

Список кандидатів на посаду голови Красноїльської ОТГ

  1. Драгун Степан Дмитрович – Самовисування
  2. Урсакі Віктор Миколайович – Самовисування

Канидати у депутати Красноїльської ОТГ Чернівецького району, Чернівецької області, висунутих Чернівецькою обласною організацією ВО «Батьківщина»

  1. Антонеску Яким Георгійович                                     Округ №1
  2. Антонеску Олена Костянтинівна                                Округ №1
  3. Балан Ілля Аврелович                                                  Округ №6
  4. Герман Ганна Василівна                                              Округ №6
  5. Завадовський Іван Васильович                                    Округ №4
  6. Климпуш Віталій Іванович                                          Округ №1
  7. Ломакіна Анна-Крістіна Георгіївна                            Округ №3
  8. Ломакін Думітру Володимирович                               Округ №5
  9. Легоцька Єва Антонівна                                               Округ №7
  10.  Мітрік Василь Русланович                                          Округ №1
  11.  Мітрік Даніела Степанівна                                          Округ №2
  12.  Мітрік Володимир Васильович                                   Округ №2
  13.  Мітрік Костянтин Ілліч                                                Округ №3
  14.  Мітрік Ніколета Григорівна                                         Округ №5
  15.  Мітрік Ілля Тодорович                                                 Округ №6
  16.  Мотреску Анна Василівна                                           Округ №3
  17.  Олару Нектар Степанович                                           Округ №2
  18.   Пентелейчук  Марія Ністорівна                                 Округ №4
  19.  Перчик Раду Георгійович                                            Округ №4
  20.  Плешка Марія Павлівна                                                Округ №5
  21.  Суховерський Василь Васильович                               Округ №5
  22.  Чокан Маряна Георгіївна                                              Округ №7

Канидати у депутати, висунуті регіональною організацією ПП «Перемога Пальчевського»

  1. Биндю Дмитро Олександрович                                    Округ №7
  2. Бобул Володимир Васильович                                     Округ №2
  3. Дерка Олена Аврелівна                                                 Округ №6
  4. Істратій Георгій Іванович                                             Округ №4
  5. Істратій Георгій Васильович                                        Округ №5
  6. Корома Ілля Георгійович                                              Округ №1
  7. Круш Маріанна Дмитрівна                                           Округ №1
  8. Мотреску Олена Іванівна                                              Округ №3

Канидати у депутати, висунуті Чернівецькою обласною організацією ПП « За майбутнє»                                                        

  1. Мітрік Маріна Іллівна                                               Округ №3
  2. Мітрік Георгій Віорелович                                       Округ №5
  3. Мітран Сільвія Афанасіївна                                     Округ №6

Канидати у депутати Красноїльської ОТГ Чернівецького району, Чернівецької області, самовисуванці

   Округ №1

  1. Драгун Ілля Степанович
  2. Коломічук Ілля Степанович
  3. Коломийчук Дмитро Васильевич
  4. Максимюк Катерина Іванівна
  5. Морораш Флорентин Костянтинович
  6. Прокопой Андрій Георгійович

Округ №2

  1. Бружа Андрій Танасійович
  2. Мітрік Віталій Ілліч
  3. Мітрік Іван Георгійович

 Округ №3

  1. Бружа  Лариса Штефанівна
  2. Гатеж Степан Дмитрович
  3. Митрик Віктор Дмитрович

Округ №4

  1. Іліуц Петро Софронович
  2. Мітрік Степан Олексійович
  3. Перчик Ілля Захарович
  4. Урсакі Микола Георгійович

Округ №5

  1. Петров Іван Васильович
  2. Урсакі Дмитро Васильович

Округ №6

  1. Драгун Петро Степанович
  2. Митрик Дмитро Георгійович

Округ №7

  1. Гусєв Роман Андрійович
  2. Легоцький Ростіслав Леонович
  3. Микайлу Штефан Аркадійович
Категорія: Вибори
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

Viber: 066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
050 105 49 06

АРХІВ