Музика є радістю душі! Колектив музичної школи вітає з ювілеєм Репало Світлану Григорівну!

Колектив Сторожинецької музичної школи та профспілкова організація щиро вітають Репало Світлану Григорівну – вчителя-методиста, спеціаліста вищої категорії, ветерана праці, відмінника освіти України, директора Сторожинецької школи 1999-2015 років, чудову жінку з 80-річним ювілеєм з Дня народження та 60-річчям професійної діяльності!

Tyre Center Сторожинець

Світлана Марусіна народилася 17 жовтня 1940 року в Татарстані
(с. Алексіївське) у сім’ї військового та медичної сестри. Батько Марусін Григорій Парфірійович – кадровий офіцер, ветеран війни та праці. Мати – Пономарьова Олександра Олександрівна.

Закінчивши школу в Хмельницькому, поступила в Чернівецьке педагогічне училище (музичний відділ), яке закінчила в 1960 році.

Свою трудову діяльність розпочала по направленню вчителем музики і співів в школі-інтернаті села Чудей Сторожинецького району.

З 1 грудня 1962 року переведена на роботу вчителя по класу музично-теоретичних дисциплін в Сторожинецьку музичну школу. В 1962 році вступила в Київську консерваторію ім. П.І. Чайковського по спеціальності хорове диригування, закінчивши її в 1968 в році.

В цьому ж році була призначена на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи і на цій посаді пропрацювала 31 рік.

1 листопада 1999 року Репало Світлану Григорівну було призначено на посаду директора Сторожинецької музичної школи. За роки роботи на цій посаді Світлана Григорівна доклала багато зусиль щоб зберегти та примножити здобутки рідної школи, адже це справа важлива для її серця і душі. Це примноження матеріально-технічної бази школи, налагодження ефективної роботи навчального процесу, забезпечення закладу висококваліфікованим викладацьким складом, який з кожним роком навчає та випускає юних фахівців музичної справи.

З легкої руки Світлани Григорівни продовжили свою мистецьку діяльність в Україні та за її межами і стали знаними музикантами: лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів: Миронюк Надія – солістка оркестру народних інструментів, Літун Юрій – випускник Львівської державної консерваторії по класу гобою, випускник НМАУ ім. П.І. Чайковського по класу оперно-симфонічного диригування, керівник духового оркестру НМАУ ім. П.І. Чайковського, асистент диригента симфонічного Національного оркестру України, Фротовчан Юрій – заслужений діяч мистецтв республіки Молдови, Вайпан Анатолій – артист філармонії м. Кіровоград, Голубничий Володимир – артист державної капели бандуристів м. Київ, Голубничий Олександр – артист ансамблю народної музики «Барвінок» м. Львів, Герич Олексій – випускник НМАУ ім. П.І. Чайковського, Островського університету, балетний концертмейстер Чеської консерваторії ім. Л. Яначека, Франків (Гоменюк) Олеся – Буковинська співачка, професійний вокальний педагог, а також багато інших широко відомих імен, які прославляють рідну школу.

За сприяння Світлани Григорівни та народного артиста України, співака, композитора Мар’яна Гаденка, Сторожинецька музична школа отримала в подарунок фортепіано «ЕSSEX» від Президентського фонду Леоніда Кучми .

За гарне виховання дітей та добросовісне відношення до своєї роботи – неодноразово оголошені подяки адміністрацією школи, в 1984 року за довголітню і сумлінну працю нагороджена медаллю «Ветеран праці».

Світлана Григорівна – активний громадський діяч району, голова райкому профспілки працівників культури. Члени профспілкової організації відчувають її турботу, допомогу, підтримку з приводу захисту їхніх інтересів.

Бажаємо усім серцем відчувати красу навколишнього світу, усією душею прагнути до своїх бажань та мрій. Нехай настрій завжди буде веселим, життя плине щасливою та довгою рікою, любов рідних та близьких людей буде підтримкою життєвої невичерпної енергії.

Ваш ювілей – щаслива дата і сумніватись тут не слід.
Сьогодні Вам наші привітання –
Здоров’я, щастя та багато літ.
Всю доброту, яка існує в світі,
Всю радість, що живе серед людей,
Найкращі всі, що до вподоби квіти
Даруєм Вам у цей святковий день.
Нехай Господь завжди у поміч буде,
А Мати Божа береже від зла.
Бажаєм Вам натхнення й сили,
Радості земної і тепла.

Адміністрація та ПК Сторожинецької музичної школи 2020 року
Матеріал підготувала Тетяна Іонуц

Категорія: Культура
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ