Членкині виборчої комісії та виборцю з Банилова-Підгірного загрожує до 7 років позбавлення волі за повторну видачу бюлетеня

У день проведення виборів співробітники Сторожинецького відділу поліції розпочали кримінальне провадження за фактом повторної видачі бюлетенів виборцю.

Tyre Center Сторожинець

Поліцейські з’ясували, що на виборчій дільниці у селі Банилів-Підгірний 66-річний місцевий житель здійснив голосування, а потім вирішив проголосувати також і замість своєї дружини. Чоловік звернувся до односельчанки, яка була членом виборчої комісії, з проханням видати бюлетені. Порушуючи законодавство, жінка надала йому бюлетені для повторного голосування.

Слідчі Сторожинецького відділу поліції зібрали необхідні докази й повідомили виборцю та члену виборчої комісії про підозри у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 158-1 (Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше одного разу, викрадення, пошкодження, приховування або знищення виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі) Кримінального кодексу України.

Підозрюваним загрожує до 7 років позбавлення волі.

Категорія: Вибори Кримінал
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ