Сторожинецький лісовий коледж дбає і про абітурієнтів, і про випускників

Враховуючи карантинні обмеження, викликані пандемією, і не зраджуючи своїм традиціям у Сторожинецькому лісовому коледжі будуть проводитися безкоштовні консультації для вступу в навчальний заклад.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/37Dv823

Інформація для випускників

Вже традиційними стали зустрічі викладачів Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету з випускними групами студентів спеціальності “Облік і оподаткування”.

Цього року зустріч відбулася в режимі відеоконференції за участю зав.кафедри обліку i оподаткування, доктора економічних наук, професора Лучик Світлани Дмитрівни та кандидата економічних наук, доцента кафедри обліку i оподаткування Рилєєва Сергiя Володимировича.

Світлана Дмитрівна та Сергій Володимирович ознайомили студентів групи ОіО-31 (керівник групи Костюк О.В.) з правилами вступу до ВНЗ, обговорили перспективи професії бухгалтера та подальшого навчання за спеціальністю.

Є сподівання, що зустріч вплине на подальші плани студентів-випускників спеціальності “Облік і оподаткування” Сторожинецького лісового коледжу.

Категорія: Освіта
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ