21 червня 2021 року в Чернівцях відбувся Відкритий Чемпіонат області з «Панкратіону», в якому приймали участь 280 юнаків та дівчат. Сторожинецький клуб «Легіон ММА» у складі 8 спортсменів приймав участь в чемпіонаті. П‘ятеро з них здобули призові місця: Вержинська Евгенія, Зозуля Єлизавета, Лунгу Дмитро – посіли третє місце. Золоті нагороди завоювали Лунгу Олександр та Кушнір Артем.
Вітаємо наших спортсменів із здобутими перемогами, бажаємо не зупинятись на досягнутому! Тренери: Марценяк В.М., Марценяк Д.М .
![](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2021/06/изображение_viber_2021-06-23_10-21-44.jpg)
![](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2021/06/изображение_viber_2021-06-23_10-15-31.jpg)
![](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2021/06/изображение_viber_2021-06-23_10-15-20-1200x900.jpg)