Запорізьку АЕС знову підключили до мережі: станція виробляє електроенергію для потреб України

Запорізьку атомну електростанцію вдалося підключити до мережі, вона і далі виробляє електроенергію для України. Один із зупинених напередодні енергоблоків близько 14 години 26 серпня під’єднали до мережі, триває набір потужності.

Співробітники ЗАЕС змогли запобігти спровокованій російськими окупантами потенційній ядерній катастрофі. Про це повідомили в НАЕК “Енергоатом”, цитує Обозреватель.

“Сьогодні, 26 серпня 2022 року, о 14:04 один із зупинених вчора енергоблоків ЗАЕС під’єднано до енергомережі, триває набір потужності. Зауважень до роботи обладнання і систем безпеки немає”, – зазначено у повідомленні.

Вкотре запобігти ядерній катастрофі, яка зачепила би усю Європу та яку відчув би увесь світ, вдалося завдяки героїзму та професійності атомників ЗАЕС, які в умовах надзвичайного тиску, під прицілами російських загарбників продовжують виконувати свою роботу.

“Атомники Запорізької АЕС – справжні герої! Вони невтомно та міцно тримають на своїх плечах ядерну та радіаційну безпеку України й усієї Європи і самовіддано працюють, щоб рідна країна мала життєдайну електроенергію”, – наголосили в “Енергоатомі”.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ