МЗС: 14 країн назвали вулиці і площі на честь України

В Чехії, Литві, Латвії, Албанії, Норвегії та Канаді українські назви отримали вулиці та площі, на яких знаходяться дипломатичні установи Росії

Близько 20 вулиць і площ у 14 країнах світу перейменували чи назвали на честь України на знак солідарності з державою, яка стримує російську агресію.
Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України, пише УП.

“На сьогодні в рамках кампанії “Ukraine Street” на знак солідарності з Україною перейменували чи назвали на честь нашої країни близько 20 вулиць і площ у 14 країнах світу. Це Чехія, Польща, Литва, Латвія, Албанія, Словаччина, Норвегія, Канада, Угорщина, Естонія, Швеція, Франція, Ісландія, Люксембург, США”, – йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що в Чехії, Литві, Латвії, Албанії, Норвегії та Канаді українські назви отримали вулиці та площі, на яких знаходяться дипломатичні установи Росії. 

А до Дня Незалежності України на карті світу стало більше одразу на дві українські назви. У Люксембурзі з’явився “Київський Бульвар”, а в Нью-Йорку перехрестя Брайтон Біч Авеню та Коні Айленд Авеню в Брукліні перейменували на “Український шлях”.

 
МЗС подякувало світу за підтримку України.
Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ