Буковинські прикордонники виявили нелегала, який 7 днів переховувався у фурі з шинами

27-річний громадянин Сирії планував незаконно потрапити до Німеччини

 У Чернівецькій області прикордонники виявили громадянина Сирії, який незаконно в’їхав в Україну у причепі вантажного автомобіля.
 
Про це повідомляє пресслужба Чернівецького прикордонного загону. 
 
Учора до пункту пропуску «Порубне» прибув вантажний автомобіль марки «Ман», який перевозив з Туреччини до України автомобільні шини. Під час огляду транспортного засобу прикордонний наряд виявив механічне пошкодження верхньої частини тенту на причепі.
 
Враховуючи обставини, охоронцями кордону було прийняте рішення провести сканування вантажівки за допомогою системи «Рапіскан», яка і виявила порушника, який ховався серед автомобільних шин.
 
Незаконний мігрант документів з собою не мав. Він назвався 27-річний громадянином Сирії, який планував незаконно потрапити до Німеччини. Подорож сирійця з Туреччини до України тривала 7 днів. Охоронці кордону одразу надали молодику воду та їжу, адже його власні запаси повністю вичерпалися у дорозі. За незаконне перетинання державного кордону України на іноземця оформили документ адмінпровадження, після цього нелегала передали співробітникам прикордонної поліції Румунії в порядку реадмісії.
Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ